Online Soccer Manager indir

Online Soccer Manager indir

Online Soccer Manager indir
LisansDemo
DilTürkçe
Dosya Boyutuonline oyun
ÜreticiGamebasics
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (online oyun)Android için indir

Online Soccer Manager indir, Çevrimiçi android futbol oyunları arasında en popülerlerinden olan Online Soccer Manager, Android işletim sistemli telefonlar için üretilmiş olup günümüzde birçok kişi tarafından beğeni ile oynanmaktadır. Çevrimiçi futbol oyunlarının son yıllarda git gide daha da yaygınlaşmaya başladığı günümüzde bu uygulama yediden yetmişe herkes tarafından beğeni ile karşılanmaktadır.

Online Soccer Manager’de Ne Gibi Özellikler Bulunmaktadır?

Online Soccer Manager yani kısa adı ile OSM, kendi takımını kurarak teknik direktörlük yapmak isteyen futbol âşıklarının bu isteklerine yanıt vermektedir. Uygulama kendi takımını kurma ve bu takımı yöneterek çeşitli başarılara imza atma esasına dayanmaktadır. Tamamen ücretsiz olan uygulama sürekli olarak aldığı yeni güncellemeler ile de kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Uygulama içerisinde bir kulüp seçildikten sonra kulübün her türlü fonksiyonu da yönetilmeye başlanmaktadır. Takımdaki oyuncuların nasıl dizilecekleri, maç esnasında uygulanacak olan taktikler, maç öncesi yapılan antrenmanlar, takıma yeni gelecek olan transferler ve çok daha fazla özellik yine bu uygulama ile keyifli bir şekilde hayata geçirilebilmektedir. Tüm dünya çapında ortalama 5 milyon kadar oyuncusu bulunan online Soccer Manager, arkadaşlar ile birlikte aynı lig içerisinde yarışma imkânını da uygulama sahibi kullanıcılarına sunmaktadır.

Online Soccer Manager’de Hangi Kulüp ve Ligler Yer Almaktadır?

Uygulamada dünya üzerinde yer alan tüm futbol kulüpleri ve oynanan her türlü futbol ligi bulunmaktadır. Soccer Manager futbol kulüpleri, oyuncuları ve diğer tüm özellikleri ile bağımlılık yaratan bir futbol yöneticiliği oyunu olarak da tanımlanabilmektedir.

1623 kez indirildi
Etiketler:
Online Soccer Manager indir - indirZip için YORUM YAZIN