Norton 360 Android indir

Norton 360 Android indir

Norton 360 Android indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiNorton
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Norton 360 Android indir, güvenlik konusunda kaygısı olan tüm kullanıcılar için hazırlanmış özel bir uygulamadır. Bir çeşit güvenlik uygulaması olarak tanımlanan Norton 360 aynı zamanda güvenlik paketi olarak da isimlendirilmektedir. İnternete bağlı olduğunuz her an risk altında olduğunuzu düşünürseniz sağlam bir güvenlik uygulamanızın olması hiçbir şekilde zor olmayacaktır.

Tam olarak güvenlik çemberi şeklinde tanımlanan bu özel uygulama ile cihazınızı her türlü kötü niyetli yazılımdan koruyabilirsiniz. Virüslere karşı da korunma sağlayan uygulama birçok açıdan büyük yarar göstermektedir.

Norton 360 Android İndir

Norton 360 Android indirmek istediğiniz zaman cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirebilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletler uygulamayı sorunsuz şekilde çalıştırmaktadır. Yalnızca şarj tüketme konusunda hızlı olsa da uygulamanın yararlı olduğunu söylemek mümkündür.

Yeni eklenen birçok opsiyonel özelliği sayesinde Norton 360 indirip kullanan hemen herkes çok memnun kalmaktadır. Kendini devamlı güncellemesi ve cihazda uzun süreli sonuç vermesi Norton 360 kullananların memnun kalmasını sağlayan unsurlar arasında yer almaktadır.

591 kez indirildi
Norton 360 Android indir- indirZip için YORUM YAZIN