NFS 2 Shooter indir

NFS 2 Shooter indir

NFS 2 Shooter indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9 KB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (9 KB)

NFS Underground 2 Shooter indir, bir fenomen haline gelmiş olan NFS oyununun kilit açma programı olarak bilinmektedir. Araba yarışı oynamaktan ve bunu profesyonel şekilde yapmaktan keyif alanlar için NFS Underground 2 Shooter çok büyük açıdan fayda sağlamaktadır. Bu yarış oyununu oynayan milyonlarca kişi istediği arabayı kullanamamanın rahatsızlığını yaşarken yüklenen bu yeni dosya ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. Oyun için bir çeşit hile programı olan bu program sayesinde oyunda hızla ilerlemek ve istenilen her şeyi yapabilmek çok daha kolay olmaktadır.

NFS Underground 2 Shooter İndir

NFS Underground 2 Shooter hile programını indirip kurma kısmı aslında çok kolaydır. Pek çok kişinin gözünde büyüttüğü bu durum dosyayı temin etmekle başlamaktadır. Dosyayı temin ettikten sonra belgelerim klasörüne girmeniz gerekmektedir. Arkasından NFS- Prostreet klasörünün altında yer alan klasöre tıklamanız istenmektedir. İndirilen dosyada yer alan dizin içine atmanız ve oyunu açmanız beklenmektedir.

NFS Underground 2 Shooter Özellikler

NFS Underground 2 Shooter hile programı sayesinde bütün yarışların kilitlerini açmanız mümkündür. Açtığınız bu kilit sayesinde görmek istediğiniz tüm pistleri ve yarış modlarını sıkıntısız şekilde görmeniz kolaylaşmaktadır. Bununla beraber arabaların hemen hepsinin kilitlerini de açabildiğiniz için bu programla oyunda dilediğinizi gerçekleştirmeniz mümkün olabilmektedir. Her arabaya binmek, her biriyle yarışmak çok daha basit olmakta, oyuncu araba yarışının tadını daha kolay çıkarmaktadır.

4660 kez indirildi
NFS Underground 2 Shooter indir - indirZip için YORUM YAZIN