NFS 2 Shooter indir Türkçe Yama

NFS 2 Shooter indir Türkçe Yama

NFS 2 Shooter indir Türkçe Yama
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu129 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (129 KB)

NFS 2 Shooter indir Türkçe Yama indir, Yılların eskitemediği ve her çıkardığı seri ile milyonların hayranı olduğu muazzam araba yarışı oyunu Need for Speed, günümüzde halen birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır. Bir araba yarışı oyunu olmanın dışında çoğu kişi için hayatın vazgeçilmez tatlarından birisi olan Need for Speed bu yönü ile pek çok oyuna da yol gösterici olmuştur. Need for Speed’in devamı olan Need for Speed 2 ise oyunun ilk versiyonu kadar ilgi çekmeyi başarmış ve özellikle de zorlu parkurları ve erişilmez arabaları ile akıllarda yer etmiştir.

Need for Speed 2’de Oyunu Kolaylaştırıcı Ne Gibi Yöntemler Bulunmaktadır?

Need for Speed 2 oynayan pek çok kişinin sorduğu sorulardan birisi olan NFS 2 Yama, oyunu biraz olsun kolaylaştırmayı ve bölümleri daha hızlı geçmeyi isteyen herkesin en büyük ihtiyaçlarından birisi haline gelmiştir. NFS 2 Yama, doğru yerlerden indirildiği takdirde Need for Speed 2 oyunu için büyük avantajlar sağlamaktadır.

Need for Speed 2 Yama Hangi Özelliklere Sahip Olmaktadır?

Need for Speed 2 için hazırlanan yama internet ortamında NFS 2 Shooter adı ile yayınlanmaktadır. Fenomen oyun Need for Speed 2 için hazırlanan NFS 2 Shooter’de Need for Speed 2’de yer alan tüm yarışların ve kilitlenmiş olan tüm araçların kilitleri açılmış olarak oyuncuların karşısına çıkmaktadır. Bu özelliği ile yama bir tür oyunun bitirilmiş save dosyasıdır.

1893 kez indirildi
NFS 2 Shooter Türkçe Yama indir - indirZip için YORUM YAZIN