Counter Strike 1.6 Türkçe Yaması

Counter Strike 1.6 Türkçe Yaması

Counter Strike 1.6 Türkçe Yaması
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu100 kb
ÜreticiUltima-Strike
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (100 kb)

Online oyunlara ilgisi olanların yıllardır vazgeçilmez tutkusu olan, Counter Strike son sürümü olan Counter Strike 1.6 ile kullanıcıları ile buluştu. 1999 yılında piyasaya sürüldüğünden beri dünya üzerinde en çok oynanan online oyun unvanını elinde bulunduran bu oyunun, Türk kullanıcılar tarafından daha rahat anlaşılması ve kullanılabilmesi adına Counter Strike 1.6 Türkçe Yaması sayesinde oyunuzu tamamen Türkçeleştirebilmeniz mümkündür.

Counter Strike 1.6 Nedir?

Counter Strike deyim yerindeyse milyonları peşinden koşturan efsaneleşmiş bir online oyundur. Uzun yıllardır kendisini taklit etmeye uğraşan veya benzer özellikler gösteren oyunlara inat zirvedeki yerini sürdürmekte ve taraftarlarının ilgisini hiç kaybetmemeyi başarmaktadır. Counter Strike 1.6 Türkçe Yaması ile kullanıcı sayısının azımsanamayacak derecede çok olduğu ülkemizde daha çok kişiye ulaşabilme ve kullanım kolaylığı sağlayabilmeyi amaçlamaktadır. Yamayı yüklemiş ve kullanıyor durumda olan oyuncuların olumlu geri dönüşler yaptıkları ve memnun oldukları da bilinmelidir.

Counter Strike 1.6 Türkçe Yaması Nasıl Kurulur?

Öncelikle yamanın kurulumunu yapabilmek için bilgisayarınıza indirmiş olmanız gerekli. Bunun için internet üzerindeki birçok link veya siteyi kullanabilirsiniz. Sonrasında, zip formatında olan her klasörün içerisindeki açıklamaları dikkate alarak gerekli klasörlere kopyalıyoruz ve işlem sonlanmış oluyor. Bu işlemi başarı ile gerçekleştirdikten sonra Counter Strike 1.6 uygulamasını, hem oyunun son sürümünün keyfini çıkararak hem de Türkçe kullanım kolaylığı ile oynamaya başlayabilirsiniz.

2083 kez indirildi
Counter Strike 1.6 Türkçe Yaması indir - indirZip için YORUM YAZIN