Far Cry 4 Türkçe Yama indir

Far Cry 4 Türkçe Yama indir

Far Cry 4 Türkçe Yama indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu60 MB
ÜreticiTechnoGame
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (60 MB)

Far Cry 4 Türkçe Yama indir, Windows çıkardığı her yeni seri ile milyonları peşinden sürüklemeyi başaran Far Cry 4’ün merakla beklenen Far Cry 4 Türkçe Yama’sı nihayet meraklıları ile buluştu. Piyasaya sunulan sahte Türkçe yama yazılımları bugüne kadar birçok Far Cry 4 kullanıcısını ne yazık ki mağdur etmişti. Son zamanlarda piyasada dolaşan sahte Türkçe yama yazılımlarının çoğalması ile birlikte kolları sıvayan Techno Game çok uzun bir süredir uğraşmakta olduğu Far Cry 4 Türkçe Yama’yı her türlü DLC’yi de kapsayabilecek bir büyüklük ile sonunda yayınladı.

Hazırlanan Yama Ne Gibi Özellikler İçermektedir?

Daha önce Far Cry 3’ü Türkçeleştirmiş olan ve bunun dışında Crewals türevi resmi oyun çeviri çalışmalarında da yer alan Erdem Çatık yani bir diğer adı rockerdem ile birlikteTechnoGame’nin Türkçe olarak hazırladığı Far Cry 4 yaması oyunun tamamını kapsaması ile bilinmektedir. Ayrıca ana oyunun dışında Hurk Deluxe paketi, Overrun, Escape from Durgesh Prison ve Valley of the Yetis gibi birçok önemli DLC’de yine Türkçe olarak oyun severlerin hizmetine sunulmaktadır.

Far Cry 4 Türkçe Yama Hangi Sürümler ile Uyumlu Olarak Oynanabilmektedir?

Program için hazırlanan Türkçeleştirilmiş yamayı oyunun son sürümü ile yani 1.8 ile birlikte oynamak mümkün olmaktadır. Bunun dışında Steam, Origin, Warez ve uPlay gibi sürümler için de geçerli olan Türkçeleştirilmiş Far Cry 4 yamasının boyutu ise yalnızca 60 megabayttır.

2291 kez indirildi

Far Cry 4 Türkçe Yama indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. burak dedi ki:

    yamayı hangı dosyaya kuracaz bılgı verırmısınız

Far Cry 4 Türkçe Yama indir için YORUM YAZIN