City Car Driving Araba Yaması İndir

City Car Driving Araba Yaması İndir

City Car Driving Araba Yaması İndir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu250.6 MB
ÜreticiCar Driving
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (250.6 MB)

City Car Driving Araba Yaması İndir, Son yılların en sevilen araba yarışı simülasyonu olan City Car Driving, keyifle oynanabilen oyunlardan bir tanesidir. Yalnızca bir araba yarışı simülasyonu olmasına rağmen çok gerçekçi bir araç kullanma duygusunu oyuncularına aşılamayı başaran oyunun ücretli olması ise tek negatif yönü olarak söylenebilmektedir. Ücretli olduğu halde günümüzde pek çok kişinin vazgeçemediği araba yarışları arasında ilk sıralarda yer alan oyunda şehir içerisinde turlar yapabilmek, hızlı araç kullanabilmek ve daha pek çok farklı özelliği bir arada bulabilmek mümkün olmaktadır.

City Car Driving’de Oyunu Daha Zevkli Hale Getirmek İçin Neler Yapılabilmektedir?

City Car Driving oynayan pek çok kişi bir müddet sonra hep aynı arabaları gördüğü için sıkıldığını söylemekte ve bundan şikâyetçi olmaktadır. Bu da bir araba yamasının gereksinimini tüm oyuncular için doğurmaktadır. Çünkü bu tür yarış oyunlarına getirilen araba yaması türü eklentileri oyunu hem daha zevkli hale getirmekte hem de oyundan sıkılmaya başlayan kullanıcıların ilgisini tekrardan oyuna çevirebilmektedir. İşte bu amaç ile hazırlanan City Car Driving Araba Yaması sayesinde 22 adet birbirinden güzel arabanın tek bir paket içerisinde oyuna eklenmesi mümkün olmaktadır. City Car Driving Araba Yaması ile oyun içinde tercih edilebilecek olan arabalara lüks ve şık model eklenebilmektedir. Tamamen ücretsiz olan yama paketi sadece indirilerek kurulduktan sonra gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Araba Yamasında Hangi Modeller Bulunmaktadır?

Audi S4, BMW M3, BMW M5, BMW X5 ve Ferrari California gibi arabaların yanı sıra Mercedes Benz SL65, Infiniti G37 gibi kaliteli arabalar ve çok daha fazlası paket içerisinde yer almaktadır.

2672 kez indirildi
City Car Driving Araba Yaması İndir - indirZip için YORUM YAZIN