Mobizen indir

Mobizen indir

Mobizen indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu47.6 MB
ÜreticiRSUPPORT CO., LTD
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (47.6 MB)Android için indirApk indir

Mobizen indir, android cihazları bilgisayar ekranından yönetmeyi sağlayan bir kontrol programıdır. Mobizen uygulaması Android telefon ve tabletlerde yapılması gerekenleri bilgisayar monitöründen yaparak, işlemlerin daha rahat ve hızlı gerçekleşmesini sağlar. Kontrol etmesi dışındaki en önemli özelliği de android cihazlardan ekran videosu çekmesidir. Bu sayede çok pratik bir şekilde android ekranlardaki oyun, resim ve diğer tüm görüntüleri bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Mobizen’in Kullanışlı Olduğu Noktalar Nelerdir?

Mobizen’in en kullanışlı olduğu nokta hiç şüphesiz android cihazlardaki görüntülerin bilgisayar ekranına yansımasıdır. Pek çok kontrol programı bu özelliği sağlamasına rağmen video kayıt imkânı sunmamaktadır. Mobizen apk bu konuda alanındaki tek uygulamadır. Sadece androide özgü olan uygulamaların bilgisayarın dev ekranında görünmesini, oyunların küçük ekran yerinde büyük ekranda rahatlıkla oynanmasını sağlar. Üstelik bu ekranlar arası aktarım işlemini yaparken root yapmaya gerek kalmaz. Çoğu video çekme programı bu video kayıt işlemini yaparken bilgisayar ile cihaz arasında root işlemi yapmayı gerektirir, Mobizen bu gereksiz zorluğu ortadan kaldırmıştır.

Mobizen’in sağladığı kontrol programı özelliği sayesinde tablet ve telefonlara el sürmeden, tüm işlem bilgisayar üzerinden halledilebilir. Tamamen ücretsiz olarak indirilen bu programın herhangi bir ekstra ücreti yoktur. Diğer programların deneme süreci sonrası ücret isteme durumları Mobizen için geçerli değildir. İndirilen program, birbirlerine USB kablosu ile bağlanan android cihaz ve bilgisayar arasında anında sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

https://www.mobizen.com/?locale=tr

912 kez indirildi
Mobizen Android Video Çekme Apk indir için YORUM YAZIN