Minecraft indir

Minecraft indir

Minecraft indir
LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.2 MB
ÜreticiMojang Synergies
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.2 MB)

Günümüzde oyun meraklıları için oldukça zengin bir çeşitlilik mevcuttur. Sıklıkla yeni oyunlar üretilmekte ve bunlar kullanıcılara sunulmaktadır. Bu oyunların bazıları dünya çapında çok büyük ilgi görmektedir.  Minecraft da çok ilgi gören 3 boyutlu bir tasarım oyunudur. Bu oyunda kullanıcılar hayal güçleri doğrultusunda istedikleri yapıları özgürce tasarlayabilmektedir. Oyunun yaratıcılık kapılarını araladığı ve insanları daha özgün ve etkileyici eserler üretmeye teşvik ettiği düşünülmektedir. Oyunda dünya üzerinde var olan yapıların birer kopyası üretilebileceği gibi tamamen kullanıcıların hayal gücüne kalmış yapılar hatta şehirler kurulabilmektedir.

Minecraft’ın Özellikleri

3 boyutlu bir tasarım oyunu olan Minecraft Markus Notch Persson tarafından 2009 yılında üretilmiştir. Oldukça az bir alan kaplaması kullanıcılar için büyük bir avantaj oluşturur. Oyun bir kurmaca dünya içerisinde geçmektedir. Bu sebeple oyunda yeme, içme gibi faaliyetler bulunmakta ve hayatta kalma amacı güdülmektedir. Minecraft sadece yapı, eser veya dünya yaratma görevlerini içermez. Bunların yanında diğer oyunculara tuzak kurulabileceği gibi tuzağa düşmemek için de çaba sarf edilmesi gerekmektedir. Örneğin bu tuzaklardaki zombileri yakalamak karmaşık bir süreçtir ve zihin alıştırmasına ihtiyaç duymaktadır.

Minecraft Eleştirileri

Minecraft’a en çok yapılan eleştirilerden biri oyunun aşırı derecede bağımlılık yaratmasıdır. Bunun dışında asosyalliğe sebep olabileceği de düşünülmektedir. Oyunun üretkenlik ve özgünlük gibi faydalar sağlamasının yanında bazı olumsuz yanları da olduğu birçok kullanıcı tarafından belirtilmiştir.

Resmi Sitesi: https://www.minecraft.net/tr-tr

2611 kez indirildi

Minecraft indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. xXnobleknightXx dedi ki:

    acılmıyo boşuna denemeyin

Minecraft indir - Minecraft Son Sürüm Android - indirZip için YORUM YAZIN