Live For Speed S2 Kilit Açma Hilesi

Live For Speed S2 Kilit Açma Hilesi

Live For Speed S2 Kilit Açma Hilesi
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.24 MB
ÜreticiLive For Speed
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (8.24 MB)

Birçok insan Live For Speed’i heyecan ve merakla oynuyor. Oyunun S2 kilidini açmak oldukça zor ve birçok Live For Speed S2 kilit açma hilesi bulunuyor. Bunlardan biri yama programı olan Unlocker’ı indirmek. Eğer adımlar eksiksiz bir şekilde tamamlanırsa Live For Speed S2 kilit açma hilesi kolaylıkla uygulanabilir.

Live For Speed S2 Kilit Açma Hilesi Uygulama

Live For Speed S2 kilit açma hilesini uygulamak için tek bir program indirmek yeterli. Öncelikle bir yama programı olan Unlocker indirilmeli. İndirme tamamlandıktan sonra Unlocker’ın rar dosyasına tıklayarak dosyanın içindeki 3 belgeyi kopyalamak gerekiyor. Sonra masaüstü veya başlat çubuğundaki Live For Speed’e sağ tıklayarak özelliklere girilmeli. Daha sonra da dosya konumunu aç seçeneği tercih edilmeli. Unlocker’ın içinde kopyalanan belgeler buraya yapıştırılması gerekiyor. Yapıştırılan belgeler arasında Unlocker’ın uygulama simgesi olan belgeyi tıklayarak oyuna bağlanılıyor.

Unlocker’da Giriş Sayfası

Unlocker’a tıkladıktan sonra bir giriş sayfası çıkacak ve girişi tamamlamak için Live For Speed’in kendi sayfasına kayıt olmak gerekiyor. Kayıt sayfasında ilk olarak kullanıcı adı ve e-mail adresini girmek gerekiyor. Live For Speed S2 Kilit Açma Hilesi E-mail adresine aktivasyon kodu gönderildiği için doğru girmek önemli. Geri kalan bölümleri de doldurduktan sonra profil oluşturma seçeneğine basılmalı. Daha sonra Unlocker’a tıklandığında oluşturulan profil ile oyuna sorunsuz bir şekilde bağlanılmış oluyor.

Live For Speed oyununu bilgisayarınıza indirip oynamak için Live For Speed konusuna göz atabilirsiniz.

7768 kez indirildi
Etiketler:

Live For Speed S2 Kilit Açma Hilesi Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. denis dedi ki:

    olmuyo amk

Live For Speed S2 Kilit Açma Hilesi indir - indirZip için YORUM YAZIN