LFS Live For Speed indir

LFS Live For Speed indir

LFS Live For Speed indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu525.00 MB
ÜreticiScawen Roberts
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (525.00 MB)

Lfs Live For Speed indir, yarış simülasyonlarından hoşlananlar için en çok tavsiye edilen Windows NFS oyunudur. Lfs Live For Speed en gerçekçi yarış simülasyonunu arıyorum diyorsanız bunun için doğrudan bu oyun programına girmeli ve zamanın tadını çıkarmalısınız. Oyunculara hiçbir şekilde oyun sürüş desteği sunmayan program yalnızca kullanıcının yeteneklerine bağlıdır. Dolayısıyla lfs Live For Speed oyununda başarılı olmak istiyorsanız ellerinizin çok iyi araba kullanıyor olması gerekmektedir.

lfs Live For Speed İndir

lfs Live For Speed oyun programı, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ve laptoplar için uygun bir oyundur. Windows işletim sistemine sahip cihazınıza indirebileceğiniz bu oyunun inmesi birkaç dakikanızı alacaktır. Arkasından onay verdikten sonra yükleyerek kurulumunun da birkaç dakika içinde tamamlanmasını sağlayabilmeniz mümkündür.

Kurulum tamamlandıktan sonra bu oyun programını açıp anında oyuna başlayabilirsiniz.

lfs Live For Speed Oyna

lfs Live For Speed oyunu, online ya da offline olarak oynanabilen bir oyundur. Pek çok kişinin offline olarak tercih ettiği bu oyunda yapay zekâya karşı oynamak, gerçek kişilere karşı oynamaktan çok daha zordur. Yarışı yapay zekâya karşı oynamak niyetindeyseniz oyunu tuşlar yerine direksiyonla oynamanız önerilmektedir.

Çevrimiçi de oynanabilen oyunu tercih ederseniz arkadaşlarınızla beraber de oynayabilirsiniz. Deneme sürümünü deneyerek 3 araba ve bir pist ile başlayabileceğiniz bu oyunu daha sonra tercih ederseniz profesyonel şekilde de oynayabilirsiniz.

1347 kez indirildi
LFS Live For Speed indir için YORUM YAZIN