Gta Vice City Türk indir

Gta Vice City Türk indir

Gta Vice City Türk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu85.93 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (85.93 MB)Android için indir

Bir efsane oyunlar listesi yapılsa listeye ilk sıradan girecek oyunlardan bir kaçı hemen tahmin edilebilir; bunlardan biri de şüphesiz ki GTA Vice City açılımıyla bahsedilecek olursa; Grand Theft Auto Vice City’dir. Bir aksiyon macera video oyunu olan, oyun uzun yıllar önce Florida’da geçmektedir. Hapishaneden yeni çıkmış olan karakterin bir mafya üyesi olarak atatması gereken tehlikeler ve üsleri için yerine getirdiği görevler ile başlayan yükselişi işlenmektedir. Gerek grafikleri gerekse, oyun içerisinde zaman zaman izlenen videoların gerçekçiliği ile vazgeçilmez ve kült oyunlardan biri olan GTA Vice City Türkçe versiyonu ile de tercih edilebilecek bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

GTA Vice City Türk Ne İşe Yarar?

Piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen hala en çok tercih edilen oyunlardan biri olan GTA Vice City’nin Türkiye’de de hatırı sayılır miktarda oyuncusubulunmaktadır. Anca az öncede bahsettiğimiz gibi oyuna renk veren ara geçişler ve benzeri birçok faktörün İngilizce olması oyun severler için bir sorun oluşturduğundan Türkçe kullanımı da mevcuttur. GTA Vice City Türk versiyonun kullanımı ile beraber sadece oynama kolaylığı sağlayan ara yüz değil, arabalar dahil birçok seçenek Türkçeleşecektir.

GTA Vice City Türk Nasıl Kurulur?

Aksiyon macera video oyunu seçenekleri arasından en popüleri GTA Vice City internet üzerinden indirilecek paketler ile kolayca Türkçeleştirilebilir.

Android Mobil versiyonu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtavc&hl=tr&gl=US

GTA Vice City Türk

Gta 5 Android oyunu

18074 kez indirildi

Gta Vice City Türk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Tanalmaz dedi ki:

  admin ayu zip acidi ama gta turk exe ye basiyorum acilmiyor yontem bul lutfen

 2. indirzip.com fanı dedi ki:

  ya indi hayatımın en mutlu anı şuan https://www.youtube.com/watch?v=SKSuySp4lHw bu videoyu izleyip indirin indiremeyenler

 3. BURHAN dedi ki:

  BEN İNDİRDİM OLDU ARKADAŞLAR İNDİRDİGİNİZ ZİP DOSYASINI SİHİRBAZA BASIP DEVAM ET DİYORSUNUZ İŞLEM TAMAMLANDIKTAN SONRA GELEN SAYFADA GTA TÜRKÜ AÇIYORSUNUZ OYUNUN AÇILMA EKRENI GELMEZ İSE KLAVYEDEKİ WİNDOWS İŞARETİNE 2 KEZ TIYLAYINCA OYUN GELİYOR

 4. Anonim dedi ki:

  oyunu açmak için bir uygulama yok boşuna indirmeyin

 5. gyxhsuxı dedi ki:

  bu oyun tam bir insana benziyor

 6. Anonim dedi ki:

  ben kaç kez denedim inmedi

 7. Hulu dedi ki:

  !!! en iyisi!

 8. NESRIN dedi ki:

  MALMISIN SEN

 9. amannaaaaaaaa dedi ki:

  biz aşiretiz ha biz ço pisiz ha

Gta Vice City Türk indir - GTA Türk indirSon için YORUM YAZIN