GTA 5 Mods indir

GTA 5 Mods indir

GTA 5 Mods indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()

GTA 5 mods indir, Değişik araba serisi dendiğinde akla ilk olarak oyunun diğer serilerinden farklılıkları gelmektedir. GTA 5 mods eklentileri oyunda en temel farklılıklardan bir tanesi de kolayca modlanabiliyor olmasıdır. Bir macera oyunu olan GTA oyununda, hangi seriyi oynarsanız oynayın bir hikâye ve amaç bulunduğu dikkatinizden kaçmayacaktır. Süregelen bir görevler listesinden oluşan oyunda, karakterin amaçladığı bir hedef bulunmaktadır. Bu hedefe ulaşıldığında ise oyun son bulmaktadır.

GTA 5 mods listesi ise bir hayli kalabalıktır. Çünkü serinin diğer oyunları gibi görevler son bulduğunda oyunun bitmesi mümkün olmamaktadır. Oyunu hareketlendirmek, renklendirmek, GTA 5 mods sayesinde oldukça kolaydır.

 GTA 5 Mods

GTA 5 oyununda bir çeşit oyun modu programına ihtiyaç duyarsanız ilk olarak Script Hook V modunu kullanabilirsiniz. En çok kullanılan oyun modu programı olarak bilinen bu mod, kahraman değişikliği yapabilmeyi sağlamaktadır. Bu değişiklik basit bir karakter geçişinden ziyade balık, geyik, şempanze ya da domuz olarak oyuna devam edebilmenizi mümkün kılmaktadır. GTA 5 mods eklentileri ile farklılık arayanlar için Script Hook V modu en eğlenceli modlardan biri kabul edilmektedir.

Tercih ettiğiniz modu aktif kılabilmek için yapmanız gereken modu bulup indirmek ve sonrasında kurulumunu sağlayıp oyuna dâhil etmektir.

GTA 5 Gravity Gun Mod

GTA oyun kuralları dışına çıkarak oyunda birtakım farklılıklar yaratmak isterseniz Gravity Gun modunu muhakkak denemelisiniz. GTA 5 oyunun temel olarak fizik kurallarına aykırı olmasını sağlayan bu mod, elinize aldığınız her şeyi havaya kaldırabilmenizi, fırlatıp atabilmenizi sağlamaktadır. Bu bakımdan birçok kişiden farklı olarak oyunu sıkıcı şekilde değil de eğlenceli şekilde oynayabilmeniz mümkün olmaktadır.

GTA 5 Multiplayer Mod

GTA 5 oyununda oyunu tek kişilik açtığınız zaman yalnızca siz olabilirsiniz. Farklı kişileri bir arada çoklu olarak görebilmek mümkün olmaz. Bununla beraber Multiplayer olarak bilinen mod sayesinde oyunun tek kişilik bölümünde dahi çok kişili şekilde oynayabilmek mümkündür. Bu da sizinle beraber arkadaşlarınızın da oyunda yer alması anlamına gelmektedir. Farklı oyun modlarını bir araya getirerek renklendirilebilen bu oyun modu programı son derece keyif verici olmakta, binlerce oyuncu tarafından oyunda severek denenmektedir.

2138 kez indirildi

GTA 5 Mods indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    berbat

GTA 5 Mods indir - GTA 5 Mods Yaması için YORUM YAZIN