GTA 5 %100 Save indir

GTA 5 %100 Save indir

GTA 5 %100 Save indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu472 KB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (472 KB)

GTA 5 %100 Save indir, hile programı arayanlar için en eşsiz hile programı görevi görmektedir. GTA 5 oyununda GTA 5 %100 Save işlemi belli bir noktaya kadar ilerledikten sonra görevleri yerine getirmediğiniz için sıkıntı yaşamanız mümkündür. Tercih edeceğiniz GTA 5 %100 Save programı sayesine tüm görevler yerine getirilmiş olarak oyuna devam etmeniz sağlanmaktadır. Oyuna başladığınızda bu hile programı sayesinde anında görevler tamamlanmış şekilde başlayabilirsiniz. Böylece oyunda başınıza buyruk hareket etmeniz çok da zor olmaz.

GTA 5 %100 Save İndir

GTA 5 %100 Save hile programını indirip ondan sonra kurulumunu yapmak en fazla 5 dakikanızı alacaktır. İndirmek için programı bulmak ve dosyaya onay vermek gerekmektedir. Sonrasında belgelerime giderek klasörü açmalı, Rockstar Games klasörünü açmalı, GTA V klasörünü bulmalısınız. Bu klasörü de açtıktan sonra ortaya çıkan tek klasörü açmalısınız. Karşınıza gelen zip dosyasının içerisinde bulunan dosyaları kopyalamalısınız. Sonrasında klasörleri kapatıp oyunun içerisinde yer alan yükleme bölümüne yapıştırmalısınız.

GTA 5 %100 Save Özellikler

GTA 5 %100 Save programı ile oyunun size vermiş olduğu hem ana senaryo görevlerini yerine getirmiş olursunuz hem de yan senaryo görevlerini yerine getirmiş olursunuz. Karşılaştığınız yollarda ilerleyebilmeniz için size verilmiş olan görevleri aşmanızı sağlayan bu program oyunu çok daha özgür oynamanız için şans tanımaktadır. GTA 5 oyununda dilediğinizi yapabilmek için görevlerin tamamlanmış halini muhakkak denemelisiniz.

1072 kez indirildi

GTA 5 %100 Save indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    inş indirilir ama indirilirse çok teşekkürler

GTA 5 0 Save indir - indirZip için YORUM YAZIN