First Blood indir

First Blood indir

First Blood indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üreticioasgames
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()

First Blood indir, FPS türü oyunları sevenler için eşsiz bir oyundur. Counter Strike sonrasında neredeyse her gün yeni bir FPS türü oyun gündeme gelse de First Blood oyun programının benzerlerinden çok farklı olduğunu söylemek mümkündür.

Temel ortak noktanın silahlı çatışma olduğu oyunda farklı temalar ve sınırlandırmalarla oyunu çok daha aksiyonlu bulabilmek mümkündür. Yalnızca bıçak, silah gibi sınırlandırmalar dışında dar alanlarda çatışma yaşamak da oyun programının çekici yönlerinden bir tanesidir.

First Blood İndir

First Blood oyunu hakkında söylenebilecek bazı önemli detaylar vardır. Bu detaylardan bir tanesi de indirilmediğidir. Oyun indirilen ya da kurulan bir oyun olmadığı için benzerlerinden çok daha farklı bir özelliğe sahiptir. Bununla beraber tarayıcı üzerinden oynanmasının bazı avantajları bulunmaktadır. First Blood tarayıcınıza girip oyunu online olarak dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bu durumda ne bilgisayarınız için sıkıntıya neden olacak ne de herhangi bir enerji harcayacaktır. Bu bakımdan oldukça iyi bir oynanma tarzı olduğunu söylemek mümkündür.

First Blood Özellikler

First Blood oyununda birbirinden farklı modlar vardır. Çölden şehre kadar birçok tema bünyesinde çatışmaların gerçekleştirilmesi mümkündür.

Ekip oyunun çok değerli olduğu oyunda Boss savaşları tüm ekibin bir araya gelmesini sağlamaktadır. Seviyenize göre arkadaşlarla bir araya gelerek tek bir düşmanla mücadele etmeniz oyun gidişatı için önemli kabul edilmektedir. Oluşturduğunuz online ekip dışında silah satın alma, ekipman temin etme gibi farklı konular da oyunda yerini almaktadır.

1119 kez indirildi
First Blood Oyunu indir - indirZip için YORUM YAZIN