File Hide Expert Apk indir

File Hide Expert Apk indir

File Hide Expert Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu2.6
ÜreticiHide Apps
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.6)Android için indirApk indir

File Hide Expert apk indir, File Hide Expert nedir : Android mobil cihazlarda görünmesini istemediğiniz her şeyi kolaylıkla gizleyebilen özel bir uygulamadır. File Hide Expert dosya gizleme uygulaması olarak da tanımlayabileceğiniz bu uygulama, görünmesini istemediğiniz dosyaları, klasörleri saklı tutarak cihazda saklanmalarını sağlamaktadır. Saklı tutmak istediğiniz ne varsa şifreleme yöntemiyle de gizleyebildiğiniz bu uygulamada istediğiniz her şekilde saklama yoluna gidilebilmektedir.

Pratik bir kullanıma sahip olan uygulamada önemli olan kullanım alanlarının genişliğidir. Cihazınızda gizlemek istediğiniz klasör hangisi ise ona göre düzenleme yapabilmenize fırsat tanımaktadır.

File Hide Expert İndir

File Hide Expert indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi kullanabilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletleri koruma altına almak, kişiselleştirmek adına adım atmak istediğiniz zaman bu tarz bir uygulama kullanmanız büyük ölçüde işinizi kolaylaştıracaktır.

Genç yaşlı herkesin basit şekilde anlayabileceği bir mantığa sahip olan File Hide Expert apk birkaç dakika içinde indirilebilmektedir. Üstelik tamamıyla ücretsiz olduğu için kullanım sıklığı da son derece yaygındır. Hemen herkesin cihazlarında rahatlıkla yer alabilen bir uygulamadır.

530 kez indirildi
File Hide Expert Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN