FİFA 19 indir

FİFA 19 indir

FİFA 19 indir
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiEA Sports
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()

FİFA 19 indir, Electronic Arts tarafından geliştirilen, yüksek görüntü kalitesiyle dikkat çeken ve tüm dünyada popüler bir spor oyunudur. Futbolseverlerin oynamaktan keyif aldığı güncel takım bilgileriyle gerçek bir heyecan yaratan FİFA 19 ücretli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Windows bilgisayarlarda oynanabilecek şekilde geliştirilen spor oyunu, sürümleriyle her geçen gün kendini geliştirmektedir.

FİFA 19 Özellikleri Nelerdir?

Frostbite altyapılı FİFA 19, futbolda yaşanılan hissin tam anlamıyla hissedilebilmesi için gerçekçi şekilde dizayn edilmiştir. Oyunda saha kontrolünü sağlamak çok kolaydır. Şampiyonlar ligi seviyesinde maçlar yapabileceğiniz oyunda sahadaki her anı kontrol edebiliyorsunuz. Yeni oynama yollarıyla oyuncuların ilgisini çekmeye devam eden oyun UEFA şampiyonlar liginden forma, oyuncu gibi öğeler de bulunuyor. Oyunu oynayabilmeniz için Windows bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz gerekiyor. FİFA 19 oynayabilmeniz ve oyunu kurabilmeniz için internet bağlantınızı yapmalısınız. Oyunu fare, klavye, uyumlu analog oyun kumandası ile oynayabiliyorsunuz.

FİFA 19 Nasıl Kullanılır?

FİFA 19 oyununu oynayabilmeniz için öncelikle satın almanız gerekiyor. İnternetten birçok yerden FİFA 19 oyununu satın alabilirsiniz. Oyun fiyatları sitelerde değişiklik gösterdiğinden net bir fiyat vermek olanaksızdır. Oyunu satın aldıktan sonra bilgisayarınıza kurulum yaparak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun kurulumu birkaç dakika içinde tamamlanmaktadır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açarak oynanış ve görüntü ayarları gibi detayları halledebilirsiniz. Her şey hazır olduktan sonra oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

930 kez indirildi
FİFA 19 Pc Windows indir için YORUM YAZIN