Euro Truck indir

Euro Truck indir

Euro Truck indir
LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.5 GB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.5 GB)

Euro Truck Simulator Oyunu indir, Windows tır sürme oyunlarında öncü olan Euro Truck serisinin ilk olarak bilinmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber, yerimizden kalkmadan hayal dahi edemeyeceğimiz birçok deneyimi yaşama imkânına kavuşabiliyoruz. Oyunlar da bize bu imkânı sağlayan seçeneklerden biri. Hayal gücünün sınırlarını zorlayan çeşitli oyunlar bulunsa da bir şoförlük simülasyonu olan, Euro Truck Simulator gerçek hayatta yaşayabileceğiniz ve çoğu kişinin ilgisini çeken bir deneyimi sizlerle paylaşıyor.

Euro Truck Simulator 1

Oyun konsepti hakkında az dahi olsa bilgisi olanlar için oyuna hâkim olmak oldukça kolay olacaktır. Öyle ki Euro Truck Simulator, kendi konseptinden hâkim olduğumuz kullanışlı bir ara yüz ve anlaşılabilir seçenekler ile oyunculara ulaşıyor. Diğer oyunlardan ayrılan en büyük özelliği ise, haritasından seçebileceğiniz ülke sayısının oldukça fazla olması ancak ülkeler arasında ne yazık ki Türkiye şimdilik bulunmuyor. Sonrası ise bildiğiniz gibi, başlangıç bütçenize uygun bir tır seçmek ve seçeceğiniz malzeme ve güzergâhta taşımacılığa başlamak.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator ’un tır şoförlük simülasyonu temalı oyunlar içerisinde ani ve hızlı bir çıkış yakalaması. Açılanmasından çok daha önce oyuncuların yeni versiyonu beklemesine neden olmuştu. Beklentiler karşılığını verdi ve Euro Truck Simulator 2 sevenleri ile buluştu. İlk versiyondan farklı olarak bu oyunda, %100 Türkçeoynamaseçeneği bulunmakta. Yeni sürümde, kendi tır şirketinizi kurabilir ve böylelikle işlerinizi de büyütebilirsiniz. Hatta bankadan kredi çekerek daha iyi tırlar alma seçeneğiniz dahi mevcut. Euro Truck Simulator oyununu 2. versiyonunu indirmek için Euro Truck Simulator 2 indir bölümünden indirebilirsiniz.

2686 kez indirildi
Euro Truck Simulator indir için YORUM YAZIN