Euro Truck Simulator 2 indir

Euro Truck Simulator 2 indir

Euro Truck Simulator 2 indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu1766 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1766 MB)

Euro Truck Simulator 2 indir, sevilen tır oyunun ikinci versiyonu olarak oyuncu karşısına çıkmaktadır. Euro Truck Simulator 2 bilgisayar üzerinden tır oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunun birincisi de ikincisi de tam size hitap ediyor demektir. Dışarıdan bakıldığında dahi insanı heyecanlandıran bir tasarıma sahip olan oyunun içine girdiğinizde çok büyük keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 oyununda birinciye kıyasla yenilikle yapılmış ve oyunun daha modern şekilde hazırlanması sağlanmıştır. Modern çizgiler, şık tasarımlar ve tırların görüntüsü çok daha kaliteli, profesyonel olmuştur.

Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 oyun programı, Windows işletim sistemine sahip laptoplar ve masaüstü bilgisayarlar için hazırlanmıştır. Bu oyun programını dilediğiniz gibi indirebilir, oyun oynarken herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Bununla beraber özellikle bilgisayarınızın bu oyuna hazır olduğundan emin olmalısınız. Bilgisayarda gerçek bir hız isteyen oyun bu sayede çok daha kolay ve eğlenceli şekilde oynanabilmektedir.

Euro Truck Simulator 2 Oyna

Euro Truck Simulator 2 oyun programı, Avrupa ülkelerinde size verilen görevleri yerine getirmeniz üzerine kurulur. Seçtiğiniz tırlardan herhangi biriyle bu görevleri yerine getirmeniz ve ona göre puan toplamanız gerekmektedir. Görevleri yerine getirdikten sonra yollarda dilediğiniz gibi gezebilmeniz, simülatör oyunun her şekilde tadını çıkarabilmeniz mümkündür.

Son derece gerçekçi ve oldukça profesyonel şekilde hazırlanan bu oyun en ideal tır oyunlarından biri kabul edilebilir.

https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/?l=turkish

1791 kez indirildi
Euro Truck Simulator 2 indir - ETS 2 Bedava indir için YORUM YAZIN