ES File Explorer

ES File Explorer

ES File Explorer
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.80 MB
ÜreticiES APP Group
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (3.80 MB)Android için indir

Android Dosya Yönetici Uygulaması

ES File Explorer indir, android mobil işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için tercih edilen dosya yönetimi uygulamasıdır. Son dönemlerde dosya yönetici uygulaması olarak donanımlı bir uygulamaya ihtiyacınız olursa ES File Explorer tam da size göredir. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde uygulamayı kullanıp dosyalarınızı kontrol edebilir, düzenleyebilirsiniz.

Dropbox entegrasyonunu kurabildiğiniz uygulamada aynı zamanda görevlerinizi de istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Uygulama yönetimi konusunda da yardımcı olan dosya yönetici uygulaması son derece nitelikli bir içeriğe sahiptir.

ES File Explorer Özellikleri

ES File Explorer uygulaması, dosya kontrolü yapmak isteyen kullanıcılar için ideal bir uygulamadır. Bununla beraber yerel telefonlarda ya da uzak olan bilgisayarlarda dosya gezintisi fırsatı sunduğu da görülmektedir.

ES Dosya yöneticisi dosyalar üzerinde kes, yapıştır ya da kopyala yapıştır işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda yeniden adlandırma şansı da tanımaktadır. Bu uygulamayı tercih etmenin bir başka avantajı istediğiniz medya oynatıcısını da seçmenizdir. Videolar, müzikler hangi uygulama ya da programla açılsın isterseniz ES File Explorer apk üzerinden seçebilirsiniz.

ES File Explorer

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.File.Manager.Filemanager&hl=tr&gl=US

881 kez indirildi
ES File Explorer indir - Android Dosya Yönetimi için YORUM YAZIN