DiskDigger indir

DiskDigger indir

DiskDigger indir
Lisans1.3
DilTürkçe
Dosya Boyutu606 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (606 KB)Android için indir

DiskDigger indir,  sahip olduğunuz verileri silip geri yüklemek istediğinizde tercih edebileceğiniz en başarılı uygulamalardan bir tanesidir. DiskDigger silmek durumunda kaldığınız ya da yanlışlıkla silmiş olduğunuz fotoğraflar, videolar, müzikler, metinler ve daha pek çok şeyi bu uygulama ile kolaylıkla temin edebilirsiniz. Geri yükleme konusunda umutsuzluğa kapılmadan önce DiskDigger indirip istediğiniz şekilde yükleme işleminizi yapabilirsiniz.

Veri kurtarma uygulaması olarak bilinen ve uzun süredir çok fazla kişi tarafından tercih edilen DiskDigger sade arayüzü ile kullanıcı dostudur. İlk kez kullanıyor olsanız dahi bu uygulamayı birkaç dakikada kolayca anlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

DiskDigger İndir

DiskDigger indirmek için android işletimli cep telefonları ve tabletleri kullanmalısınız. Android işletime uyum sağlayacak şekilde tasarlanan uygulama, cep telefonunuzda silinen ne varsa geri getirilmesini sağlamaktadır. Cep telefonlarında çok sık yaşanan veri kaybı, geri kazanabilmek açısından çok büyük yarar sağlamaktadır.

En yararlı uygulamalar kategorisinde yer alan DiskDigger apk hiçbir ücret talep edilmeden indirilebilmektedir. Ödeme yapmanıza gerek kalmadan birkaç dakika bu uygulamayı indirip kullanabilmeniz mümkündür.

524 kez indirildi
DiskDigger indir Android - indirZip için YORUM YAZIN