CS Wall Hack İndir Duvar Hilesi

CS Wall Hack İndir Duvar Hilesi

CS Wall Hack İndir Duvar Hilesi
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu105.12 KB
ÜreticiCS
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (105.12 KB)

CS Wall Hack İndir Duvar Hilesi

Vazgeçilmez özellikleri ile sıkılması mümkün olmayan popüler oyunlardan biri olan Counter Strike oyunu için hazırlanmış bir yazılım olan CS Wall Hack, duvar arkasında görme hilesi için kullanılan bir programdır. Rakiplere karşı birçok yönden üstün özellikte olmayı sağlayan uygulama, rakip oyuncuları duvar arkasında görebilme ve ateşle öldürme avantajı sağlamaktadır.

CS Wall Hack Uygulaması Niçin Kullanılır?

Bazı oyunlarda çoğu oyuncunun üst sıralara çıkmak için hileye başvurması, hile tercih etmeyenlerinde istemeyerek de olsa hile uygulamalarını tercih etmelerine neden olmaktadır. Tam da bu özellikte olan CS Wall Hack uygulaması, Counter Strike duvarhilesi özelliği ile oyuncunun karşı tarafın gözlenmesini sağlayan duvarların yok olmasını görünür olmasını sağlamaktadır. Counter Strike oyunu içine dahil edilen bu hile, oyunun büyük ölçüde gerçeklikten uzaklaşmasına neden olsa da, çoğu kişi tarafından kullanılıyor olması, CS Wall Hack programının Counter Strike duvar hilesi için vazgeçilmez özellikte olmasına neden olmuştur.

CS Wall Hack Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Counter Strike oyuncusunun rakiplerini duvar arkasından oldukça rahat bir şekilde görmesini sağlayan uygulama sayesinde pek çok rakip oyuncuyu öldürmek ve üst sıralara yükselmek mümkündür. Ancak Counter Strike serverlerinin tamamında geçerli olmayan bu uygulama, geçerli olmayan serverlerde kullanılmaya çalışıldığında yöneticiler tarafından oyun dışında bırakılmak söz konusu olabilmektedir. İndirmesi ve oyun içinde kullanması oldukça kolay olan bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmek mümkündür.

20912 kez indirildi

CS Wall Hack İndir Duvar Hilesi Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. eSSSa dedi ki:

  omegAT

 2. Anonim dedi ki:

  alain iyi

 3. sa dedi ki:

  as

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa s diyoz kardeş

 4. esko dedi ki:

  süper

 5. mal ahmet dedi ki:

  oluyo

 6. Chezz dedi ki:

  SA NHK

 7. ahmet catak dedi ki:

  indirmeyin amk olmuyor beyler

CS Wall Hack İndir Duvar Hilesi indir - indirZip için YORUM YAZIN