Clash Bot İndir

Clash Bot İndir

Clash Bot İndir
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu4.49 MB
ÜreticiCLASHBOT
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (4.49 MB)

Clash Bot İndir, Günümüzde özellikle Türkiye’de milyonların çılgınlar gibi oynadığı oyunlardan olan ve bağımlılık yaratan Clash of Clans için özel olarak üretilen ve ClashBot adı verilen yazılım, oyunu oynayan kullanıcıların pek çok ihtiyacına cevap verebilmekte ve oyundan çok daha fazla keyif alabilmelerine imkân sağlamaktadır.

ClashBot’un Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Otomatik asker basma ya da otomatik maden toplama gibi özellikleri olan ClashBot sayesinde sınırsız sayıda altın ya da iksir kasmak mümkün olmaktadır. Böylece kişiler Clash of Clans‘ta hile yapmanın zevkine varabilmekte, oyundan da daha fazla zevk almaktadır. Hem Android hem de IOS türü cihazların en popüler oyunlarından birisi olan Clash of Clans için tasarlanan bot sayesinde oyuna ayırabilecek fazla vakti olmayan kullanıcıların bile Clash of Clans’ta bir yerlere gelmeleri ve çeşitli başarıları elde edebilmeleri sağlanmaktadır.

ClashBot Ücretsiz midir?

Clash of Clans’ta kullanılabilecek olan bot programı tamamen ücretsiz olarak geliştirilmiştir ve dileyen herkes tarafından indirilebilmektedir.

ClashBot ile Ban Yeme Riski Bulunmakta mıdır?

Diğer her türlü hile yazılımında olduğu gibi Clash botta resmi olarak yayınlanan bir yazılım olmadığı ve oyun içerisinde kullanıcılara haksız kazanç sağladığı için illegal program yani hile kategorisine girmektedir ve bu sebeple bu programdan faydalanan kişilerin Clash of Clans’tan ban yiyerek uzaklaştırılma riski bulunmaktadır. Bu sebeple çok değerli hesapları bulunan kullanıcıların botu indirirken iki kere düşünmeleri gerekmektedir.

1811 kez indirildi
Etiketler:
Clash Bot İndir için YORUM YAZIN