Cheat Engine indir

Cheat Engine indir

Cheat Engine indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11.3 MB
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11.3 MB)

Cheat Engine browser hızını ayarlayabilen bir hile programıdır. Esas olarak Windows işletim sistemi için üretilen programın asıl işlevi açık kaynak kodlu bellek tarama, hex editörü ve ayıklama aracıdır. Fakat zaman içerisinde program sadece oyunlarda hile yapmak için kullanılmaya başlanmıştır.

Cheat Engine Hile Programı

Cheat Engine tamamen ücretsiz olarak ve hiçbir satın alma işlemi gerçekleştirmeden rahatlıkla indirilebilir. Uygulama indiğinde kullanmayı bilmeyen kullanıcılar için bir tutorial hazırlamıştır, bilmeyen kullanıcıların buna göz gezdirmesinde fayda vardır. Oyun içinde kullanılan en temel hile hız hilesidir. Oynanacak olan browser oyununu veya Facebook üzerinden oynana herhangi bir online oyunu bilgisayarda açmak gerekir. Oyun başlatılınca Cheat Engine açılır ve oyunun hız ayarlaması yapılır. Başlangıçta oyunun sahip olduğu hız değeri 1,0’dır. Eğer bu değer 1’in altına düşürülürse oyun yavaşlar, 1’in üstüne çıkarılırsa oyunun hızı artar. Cheat Engine sayesinden Facebook üzerinden oynana çiftlik oyunları veya criminal case gibi oyunlarda oyun hızını değiştirerek çok daha hızlı ilerletilebilir.

Cheat Engine ile Neler Yapılabilir?

Cheat Engine’in oyun hile programı olmasının dışında bir diğer özelliği de programın içerisinde bulunan memory scanner işlevidir. Bu özellik sayesinde seçilen oyunun içindeki hataların giderilmesi ve istenilen değişikliklerin gerçekleştirilmesi mümkündür. Yani kullanıcı oyunun içinde beğenmediği bir bölümde; hata ayıklama, çevirici, ters çevirici veya hız değiştirme (hız arttırma veya azaltma) özelliklerinden dilediğini kullanarak istediği değişikliği yapabilir.

381 kez indirildi
Etiketler:
Cheat Engine indir için YORUM YAZIN