Benim Konuşan Angelam indir

Benim Konuşan Angelam indir

Benim Konuşan Angelam indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.00 MB
ÜreticiOutfit7 Limited
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (24.00 MB)Android için indiriOS için indir

Benim Konuşan Angela’m indir, besleyebileceğiniz sanal canlı arıyorsanız android mobil cihazlara uyumlu size hitap eden bir oyun uygulamasıdır. Angela ismine sahip olan küçük bir yavru kediyle hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de güzel bir oyun oynayabilirsiniz. Bakıma ihtiyacı olan Angela’nın karnını doyurmalı, temizlemeli, giydirmeli ve onunla oynamalısınız. Ayrıca sizinle konuşan Angela ile dilediğiniz şekilde sohbet de edebilirsiniz.

Birçok benzeri bulunan ve büyük küçük herkesin tercih ettiği bir oyun uygulaması olan bu tür her geçen gün daha da çeşitlenmektedir. Sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz bir mobil oyun uygulaması aradığınızda oyun indirme seçeneğinizi kullanabilirsiniz.

Benim Konuşan Angela’m İndir

Orijinal ismi My Talking Angela olan Benim Konuşan Angela’m, dünya genelinde sevilen bir oyundur. Konuşan Tom’dan sonra en çok indirilen oyunlardan biri olan Angela basit şekilde indirilip kolayca oynanabilmektedir. Mobil uygulama mağazanızdan birkaç dakikada indirebilir arkasından aç diyerek oyunu anında açabilirsiniz.

Benim Konuşan Angelam giriş yaptıktan sonra henüz küçük olan Angela ile yeni bir maceraya başlayabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz olan oyun keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır.

2052 kez indirildi
Benim Konuşan Angelam indir Android - indirZip için YORUM YAZIN