Light-It up apk indir

Light-It up apk indir

Light-It up apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu54.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indiriOS için indirApk indir

Light-It up apk indir, arcade oyunlarla zaman geçirmeyi sevenlerin favori oyunlarından bir tanesidir. Son dönemlerde daha da artış gösteren çöp adamlı oyunlar, becerileri iyi kullanma, refleksleri geliştirme konusunda çok yardımcı olmaktadır. Light-Itindirip oynamak istediğinizde de bu yönlerine dikkat etmeniz gerekecektir.

Çöp adamınızı ilerlettiğiniz oyunda karşınıza çıkan engelleri aşmanız asıl hedefinize ulaşmanız istenmektedir. Birçok engelin yanında oyunun genel olarak basitten zora ilerlediğini söylemek de mümkündür.

Son derece etkileyici çizimlere sahip olan Light-It, grafiksel açıdan etkileyici bir formata sahiptir.

Light-It İndir

Light-It indirmek için uygulamalarınızın bulunduğu adrese gitmeniz gerekmektedir. İndir dedikten hemen sonra inecek olan uygulama basitçe açılacak ve hemen başlayacaktır. Karakterinizi seçtikten sonra oyunda ilerleme başlayacak, başarılı bir sonuç almak için hareketlerinizi parmakla kontrol etmeniz gerekecektir. Tek bir parmakla oynanan oyun, sade ve oldukça kolay bir oynanışa sahiptir. Dileyen herkesin birkaç dakika içerisinde çözebildiği bir mantığı vardır.

Uygulamanın herhangi bir ücret ödenmeden, hızlıca indirilip oynanabilmesi ise bir diğer avantajı olarak arasında kabul edilmektedir. Light-It oynamak için biraz zaman ayırmanız yeterli olmaktadır.

488 kez indirildi
Light-It up apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN