TRT Kuzucuk indir

TRT Kuzucuk indir

TRT Kuzucuk indir
Lisans1.1
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.7 MB
ÜreticiTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

TRT Kuzucuk apk indir, TRT Kuzucuk çocukların en sevdiği çzigi flim android uygulamasıdır. Bir oyun uygulaması olan TRT Kuzucuk apk daha çok 5 yaş ve altında olan çocuklara hitaben hazırlanmıştır.  Çocukları eğlendirirken eğitmek amacını taşıyan bu uygulamada renkler, sayılar, şekiller, konumlandırma, sınıflandırma gibi temel becerilere kavuşturmak esas alınmıştır. TRT Kuzucuk mantıksal düşüne yeteneğinin yanı sıra gözlem yapma ve bağdaştırma yetisini arttırma amacı da bu uygulama sayesinde gelişebilmektedir.

TRT Çocuk kanalında bir çizgi film olan Kuzucuk’un oyun versiyonu olan TRT Kuzucuk apk indirdikten hemen sonra açılan ve anında oynanabilen bir oyundur.

TRT Kuzucuk Apk İndir

TRT Kuzucuk apk indirmek için cihazınızın uygulama marketine girip uygulamanın ismini yazabilirsiniz. Yazdıktan hemen sonra aç diyerek oyuna dâhil olabilirsiniz. Oyun uygulamasını indirirken hiçbir şekilde ücret ödemenize gerek yoktur. Herhangi bir ücret olmadan dilediğiniz şekilde masrafsızca bu uygulamayı indirebilme şansınız bulunmaktadır.

Çocuk psikologları ve eğitmenler eşliğinde hazırlanan Kuzucuk oyunu çocuğunuz için herhangi bir olumsuzluk taşımamaktadır. TRT Çocuk çizgi filmlerinde yer alan kalite oyunda da aynı şekilde devam etmektedir.

727 kez indirildi
TRT Kuzucuk Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN