Avg Antivirus Apk indir

Avg Antivirus Apk indir

Avg Antivirus Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu9.03 MB
ÜreticiAVG
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (9.03 MB)Android için indirApk indir

Avg Antivirus Apk indir, android mobil cihazlar için güvenlik konusunda detaycı olanların Avg Antivirus tercih edebileceği uygulamalardan bir tanesidir. İnternet üzerinden gelebilecek herhangi bir tehdide karşılık Avg apk indirmek çok büyük bir adımdır çünkü tüm risklere karşı cihazınızı korur. Kötü yazılımlardan, virüslerden ve virüs taşıyan reklamlardan korunmanıza yardımcı olur.

Özellikle sahte antivirüs uygulamalarına karşı korunma özelliğine sahip olan Avg apk indirildiğine cihazı çok yönlü koruma altına almaktadır. Birkaç dakikalık indirme işlemi sonucunda internette gezinen ve sosyal ağlardan gelebilecek tehlikeleri önleyen bir sistemi cihazınıza yerleştirmeniz mümkündür.

Avg Apk İndir

Avg Antivirus indirmek istediğiniz zaman android işletimli cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi kullanabilirsiniz.  Bir güvenlik uygulaması olarak android sistemde profesyonel şekilde çalışan Avg son derece başarılıdır. Çok yer kaplamadan cihazı olabilecek en üst düzeyde korumaya odaklıdır. Belli periyodlar eşliğinde yapılan güncellemeler sayesinde cihazınızda hiçbir zaman güvenlik ihlali ortaya çıkmamaktadır.

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirilebilen bu özel uygulama masrafsız olması, kolay kullanılması gerekçesiyle sevilmektedir. Silen dosyalardan iz bırakmaması, veri çalınmasına engel olması, güvenli olmayan bağlantıları kesmesi gibi avantajlarıyla Avg kullananların memnun kaldığı görülmektedir.

563 kez indirildi
Avg Antivirus Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN