Avast Cleanup Apk indir

Avast Cleanup Apk indir

Avast Cleanup Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.57
ÜreticiAvast Software
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (23.57)Android için indirApk indir

Avast Cleanup apk başarılı ve bir o kadar da yararlı uygulamalardan bir tanesidir. Cihazlarda soruna, yavaşlamaya ve gecikmeye neden olan tüm gereksiz verileri silen özel bir uygulamadır. Antivirüs uygulaması olarak da bilinen Avast Cleanup indirildikten sonra cihazda köklü bir temizlik yapmaktadır. Cihaz detaylarında yer alan ve zaman zaman aksamalara sebebiyet veren tüm sorunlar uygulama sayesinde ortadan kalkmaktadır.

Avast Cleanup apk indiren ve kullanan kişiler pratik olduğu gerekçesiyle bu uygulamayı tercih ettiğini dile getirmektedir. Ön bellek ve gereksiz dosyaları temizleme konusunda tercih edebileceğiniz Avast Cleanup, depolama alanlarının genişlemesi açısından yararlıdır.

Avast Cleanup Apk İndir

Avast Cleanup apk indirmek için android işletimli cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletimli cihazlar bu tarz bir uygulama için çok idealdir. Donma ya da takılma yapmadan istenildiği gibi kolayca kullanılabilmektedir.

Ücretsiz şekilde indirilip kullanılabilen uygulama, tabletlerde de telefonlarda da hızlı çalışmaktadır. Arayüzü iyi düşünülmüş, profesyonelce hazırlanmıştır. Dolayısıyla kullanma konusunda hiçbir tereddüttünüz olmadan içiniz rahat şekilde indirebilirsiniz.

560 kez indirildi
Avast Cleanup Apk indir için YORUM YAZIN