Angry Birds İndir

Angry Birds İndir

Angry Birds İndir
LisansDemo
Dilen
Dosya Boyutu74.3 MB
ÜreticiRovio Mobile ltd
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (74.3 MB)Android için indir

Akıllı telefonlarla beraber tabletlerin hayatımıza girişi çok da eskilere dayanmamaktadır. Ancak teknolojinin gelişme hızı göz önüne alındığında hayatımıza hemen her gün yeni bir oyun, uygulama veya yazılım girdiğini söylemek mümkün olabilmektedir. Hal böyle olunca bir dönemin en popüler uygulaması olan Angry Birds’ün son yıllarda eski popülaritesine sahip olmadığını söyleyebiliriz. Ancak android kullanıcıları için, bir dönemin efsane oyununun unutulması ve tamamen bırakılması gibi bir durumun söz konusu olması dahi mümkün değil.

Angry Birds Nasıl Yüklenir?

Öncelikle sadece android işletim sistemi kullanıcılarının beğenisine sunulan Angry Birds¸zaman içerisinde büyük bir popülariteye ulaşmış ve farklı platformlarda da oynanabilir hale gelmiştir. Oldukça keyifli ve eğlenceli olan bu oyuna, google play store üzerinden ücretsiz erişmek mümkündür. Birçok set ve aşamadan oluşan oyuna eklenen yeni görev ve bölgelerdeyine internet bağlantısı aracılığı ile oyun üzerine dönem dönem güncellenmektedir.

Angry Birds Ne İşe Yarar?

Angry Birds oldukça keyifli ve deyim yerindeyse bağımlılık yapan bir oyun olarak tanımlanabilir. Oyunda amaç, bir sapan yardımı ile birbirinden kızgın kuşların fırlatılarak engellerin ortadan kaldırılmasıdır. Oyun aynı zamanda sosyal mecralar üzerinden oynamaya da elverişli olup, arkadaşlarınız ile tatlı bir rekabet içerisinde iyi zaman geçirmenize de olanak vermektedir. Buna ek olarak internet bağlantısı olmadığı durumlarda da Angry Birds oynamak ve derecenizi yükseltmeye çalışmak da mümkündür.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirds&hl=tr&gl=US

898 kez indirildi
Angry Birds İndir - Angry Birds Oyunu indirZip için YORUM YAZIN