360 Security Apk indir

360 Security Apk indir

360 Security Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.2 MB
Üretici360 Mobile Security Limited
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (25.2 MB)Android için indirApk indir

360 Security indir, Android cihazının güvenliğine önem veren kişiler için son derece uygun bir uygulamadır. 360 Security virüs temizleme, belli periyodlar halinde cihazı arındırma konusunda 360 Security uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Kötü amaçlı yazılımları cihazlardan uzak tutma konusunda oldukça iddialı ve bir o kadar da başarılı olan uygulama birçok fonksiyonu da bir arada sunmaktadır.

Isınan bataryaları soğutma, cihazda istenildiği zaman tarama yapma, gereksiz verileri silme konusunda 360 Security indirip kullanılabilir. Alınan hizmetler arasında ekran görüntüsü ve şık bir tasarım da yer almaktadır.

360 Security İndir

360 Security android işletimli cep telefonları için ideal bir uygulamadır. Virüs tarama uygulaması olarak bilinen bu uygulama cihazda yer alan tüm kötü yazılımları arındırmaktadır. Yalnızca cep telefonları için değil tabletler için de kullanılabilmesi mümkün olan bir uygulamadır.

360 Security indirdikten sonra aç dediğiniz anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu ya da tabletinizi en son ne zaman taradığınızı, depolama alanlarının ne durumda olduğunu bu uygulama üzerinden birkaç dakikada görebilmeniz mümkün olmaktadır.

784 kez indirildi
360 Security Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN