Word Universe indir

Word Universe indir

Word Universe indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu43.7 MB
ÜreticiLibra Softworks
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (43.7 MB)Android için indiriOS için indirApk indir

Word Universe, sıradanlaşmış android kelime oyunlarından sıkılanlara hitap eden başarılı mobil uygulamadır. Hem beyin jimnastiği yapmanıza yardımcı olan hem de birbirinden eğlenceli bilgiler elde etmenize olanak tanıyan yararlı bir uygulama olarak tanımlanmaktadır. Uygulamanın özellikle farklı bir konsept içinde sunulması, binlerce kişi tarafından severek oynanmasını sağlamaktadır.

Bir çeşit kelime bulma oyunu olan Word Universe, oyun uygulaması olarak çok talep görmektedir. Gizlenmiş kelimeleri açığa çıkarırken aynı zamanda arka planda yer alan ülke, şehir, manzara, mekân gibi ilgi çekici bilgileri de ortaya çıkarmaktadır.

Word Universe İndir

Word Universe android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde oynanabilen bir oyundur. İndirmek için 2 dakikanızı ayırmanız yeterli olmakta ve sonrasında başlamaktadır. Başlangıç için biraz basit gibi görünse de ilerleyen bölümler ciddi anlamda zorlayıcı olabilmektedir. Kendinize ve kelime dağarcığınıza güveniyorsanız Word Universe indirip hemen başlayabilirsiniz.

Word Universe kelime oyunu oldukça sade bir sisteme sahiptir. Kullanıcıyı yormadan keyifli vakit geçirmesine olanak tanımakta ve her yaştan kullanıcının kolayca oynamasına yardımcı olmaktadır.

Word Universe Video Tanıtımı

508 kez indirildi
Word Universe Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN