Vegas Gangsteri Apk indir

Vegas Gangsteri Apk indir

Vegas Gangsteri Apk indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu34.1 MB
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (34.1 MB)Android için indirApk indir

Vegas Gangsteri apk indir, GTA benzeri oyunlardan hoşlananlar için eşsiz bir oyundur. Bir açık dünya oyunu olarak tanımlanan bu oyunun geliştiricilerinin de bu denli profesyonel olması, oyunu ilgi çekici kılmaktadır. Gameloft tarafından geliştirilen Vegas Gangsteri oyunu muadillerinden pek çok açıdan farklıdır. Bu nedenle dünyanın dört bir yanında binlerce kişi tarafından tercih edildiği görülmektedir.

İsteyen hemen herkesin kolaylıkla oynayabileceği oyun, açık dünyada aranan özgürlüğü sunmaktadır. Bu bakımdan birçok oyunda bulamadığınızı bu oyunda bulabilirsiniz.

Vegas Gangsteri İndir

Vegas Gangsteri, android işletim sistemine sahip cep telefonları için uyarlanmış bir oyundur. Bu tarz oyunları bilgisayarlardan oynamaktan sıkıldıysanız cep telefonlarınızdan da kolaylıkla oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk iş zaman kaybetmeden oyunu indirmektir. Mobil uygulama mağazanızda kolaylıkla bulabileceğiniz oyunu en geç 2 dakika içinde cihazınıza indirebilirsiniz. Arkasından onay verdikten sonra açıp kolaylıkla girişini yapabilirsiniz.

Vegas Gangsteri Apk Oyun Özellikleri

Vegas Gangsteri apk oyunu belli bir amaca hizmet etmez. Oyunda yapmak istediğiniz ne varsa yapabilirsiniz. Temel olarak şehrin suç imparatoru olmak niyetinde olan karakter dilediği her suçu işlemekte özgürdür. Bunları yaparken uçaktan gemiye kadar her aracı kullanabilmekte ve ihtiyacı olan her türlü adımı atabilmektedir.

Oyunda özellikle grafiksel başarı düzeyinin bu denli yüksek olması çok ilgi çekici iken bir de müziklerle zenginleştirilmesi oldukça etkileyicidir. Bu bakımdan oynayan herkesin sorunsuz şekilde zevk alarak oynayacağı oyunlardan biri kabul edilebilmektedir.

631 kez indirildi
Vegas Gangsteri Apk indir Android - indirSon için YORUM YAZIN