Tuğla Kırıcı Arayış apk indir

Tuğla Kırıcı Arayış apk indir

Tuğla Kırıcı Arayış apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu21.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (21.6 MB)Android için indirApk indir

Tuğla Kırıcı Arayış apk indir, android mobil beceri oyunları arasında yer alan özel ve keyifli bandroid uygulamasıdır. Tuğla Kırıcı Arayış özellikle farklı bir atmosfere sahip olması, renkli ve bol müzik içermesi oyun uygulamasının popülerliğini arttırmaktadır. Tercih eden hemen herkes cihazlarında yer verebilmekte, internete bağlı olduğu sürece oyunu dilediği kadar oynayabilmektedir.

Renkli çizimleri ve neon ışık düzeni ile ilgi çeken oyunda önemli olan tuğla kırarak sütunları boşaltmaya çalışmaktır. Tuğla Kırıcı android her tuğlaya vurmak için en iyi konum ve açıları bulmanız önemlidir. Ne kadar iyi olursanız oyunda biriktirdiğiniz puan da o kadar yüksek olacaktır.

Tuğla Kırıcı Arayış Apk İndir

Tuğla Kırıcı Arayış apk indirmek istediğiniz zaman android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletimli cihazlarda çok fazla yer kaplamayan oyun, şarj tüketme konusunda biraz daha masraflıdır.

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirebileceğiniz tuğla kırma oyununu oynamak bedavadır. Ne indirirken ne de oynarken hiçbir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Tuğla Kırıcı Arayış oynamak için aranan tek şart internettir. Bağlı olduğunuz sürece oynayabilirsiniz

392 kez indirildi
Tuğla Kırıcı Arayış apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN