True Skate Apk indir

True Skate Apk indir

True Skate Apk indir
Lisans1.4.38
DilTürkçe
Dosya Boyutu72.7 MB
ÜreticiTrue Axis
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

True Skate apk indir, True Skate oyunu akrobasi hareketleri yapacagınızı parkur içerisinde becerilerinizi göstereceğiniz android mobil apk oyun uygulamasıdır. True Skate apk farklı oyunları deneyimlemek isteyenlerin tercih edebileceği türdendir. İsteyen herkesin tercih edebileceği bu oyunda kaykay becerilerinizi ortaya koymanız istenmektedir. Kaykayda ne kadar iyiyseniz oyunda başarılı olma şansınız da bir o kadar yüksek olabilir.

İlk birkaç bölümü tanıtım havasında geçen True Skate oyununun özellikle sonraki bölümlerle çok zorlaştığı, ciddi açıdan aksiyon dolu ilerlediği görülmektedir. Kolaydan zora ilerleyen oyunda tercih ederseniz serbest mod üzerinden de oynayabilirsiniz. True Skate Apk bu şekilde rampaları, engelleri aşarken hem dilediğiniz kadar rahat olabilir hem de istediğiniz şekilde eğlenebilirsiniz.

 True Skate Apk İndir

True Skate apk indirmek istediğinizde mobil uygulama marketinde bulabilirsiniz. Ücretsiz şekilde indirilebilme şansı tanıyan uygulama, android işletimli cihazlarda hızlı ve güçlü şekilde çalışmaktadır. Android işletimli cep telefonları yalnızca tek bir elle kolayca oynanabilecek uyumu sunmaktadır.

Oyun uygulamasını indirdikten sonra aç diyerek hemen başlayabilirsiniz. Engelleri aşarken özellikle dikkat etmeniz gereken nokta ise puan kaybetmemektir. Ne kadar başarılı olursanız oyun sonunda o kadar iyiler arasında yer alabilirsiniz.

434 kez indirildi
True Skate Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN