Truck Simulation Apk indir

Truck Simulation Apk indir

Truck Simulation Apk indir
Lisans1.0
DilTürkçe
Dosya Boyutu316 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 gün önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (316 MB)Android için indirApk indir

Truck Simulation apk indir, tır oyunlarından keyif alanların tercih edebileceği başarılı android uygulamadır. Truck Simulation bir oyun uygulaması olarak gerçekliğe yakınlığı oldukça yüksek olan Truck Simulation apk milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Piyasada pek çok muadili bulunsa da kendini ispat eden bu versiyon çok uzun süre ses getirmeyi sürdürecektir.

Amerika Birleşik Devletleri haritası üzerinde oynanan oyunda ihtiyacınız olan Kenworth ya da Mack tırlarından herhangi birini alabilir, oyuna görkemli bir tırla başlayabilirsiniz. İlerledikçe daha fazla tır sahibi olabilir, sürücüleri arttırabilirsiniz. İşletmenizi büyütürken ülkenin en iyi taşıma firması olmayı garantilersiniz.

Truck Simulation Apk İndir

Truck Simulation apk indirmek için mobil mağazanıza girmeniz yeterlidir. Uygulama mağazasında birkaç dakika içinde bulabileceğiniz oyunu hızlıca indirebilirsiniz. Uygulamanın özellikle biraz fazla yer kapladığını unutmamalısınız çünkü cihazınız iyi olmadığında takılmalara neden olabilmektedir. Güçlü bir cep telefonuyla oynamak çok daha keyifli olacaktır.

Truck Simulation apk giriş yaptıktan sonra hemen oynayabileceğiniz bir oyundur. Eğlenceli zaman geçirmenize yardım edecek, grafiksel açıdan çok başarılı oyunlardandır.

41 kez indirildi
Truck Simulation Apk indir için YORUM YAZIN