Trivia Crack Türkçe indir

Trivia Crack Türkçe indir

Trivia Crack Türkçe indir
Lisans1.2
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 gün önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (24.0 MB)Android için indiriOS için indir

Trivia Crack Türkçe indir, bilgi yarışmalarına yeni bir bakış açısı bulabilirsiniz. Özellikle android bilgi yarışmalarına karşı özel bir ilginiz varsa farklı bir konsepte sahip olan bu oyun uygulamasını muhakkak denemelisiniz.

Seri şeklinde 2 versiyondan oluşan oyunda Türkçe dil desteğinin bulunması çok büyük bir avantajdır. Oyun başladıktan hemen sonra anlayabilir, ihtiyaç duyulan mantığı birkaç dakika içerisinde çözebilirsiniz. Oyunun en büyük avantajlarından biri tercihinize bağlı olarak ister yalnız ister arkadaşlarınızla oynama fırsatı tanımasıdır. Ne kadar başarılı olursanız o kadar ödül aldığınız oyunda en iyiler arasında yer almanız mümkündür.

Trivia Crack Türkçe İndir

Trivia Crack Türkçe apk oldukça keyifli bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirip dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için mobil uygulama marketinize gidip indir demeniz yeterlidir. Uygulama, android işletimli cep telefonlarında da tabletlerde de sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Birkaç dakika içinde indikten hemen sonra oyuna girebilmeniz mümkündür.

Trivia Crack Türkçe indirmek tamamıyla ücretsiz olduğu için birçok kişi tarafından denenen ve sevilen oyunlar arasında yerini almaktadır.

9 kez indirildi
Trivia Crack Türkçe indir için YORUM YAZIN