Traffic Rider Apk indir

Traffic Rider Apk indir

Traffic Rider Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu79.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Traffic Rider apk indir, heyecan dolu yarış oyunlarında en iyisi olmak için tercih edebileceğiniz başarılı android oyun uygulamasıdır. Traffic Rider erçeklik seviyesi yüksek ve heyecan, kalite konusunda profesyonel olan bir oyun uygulaması aradığınızda Traffic Rider indirebilirsiniz.

Başlangıçta yalnızca birkaç adet motor sunan uygulama daha sonra seviyenizi ilerlettikçe diğer motorların kilitlerini açmayı da mümkün kılmaktadır. Bunların yanı sıra ortamda değişiklik yapabilme, yarışta olabildiğince yüksek hızda ilerleme fırsatları da oyun kapsamındadır. Sıkıcı ve klasik olan motor yarışlarından çok daha fazlasına sahip olan Traffic Rider apk indirdikten sonra istediğinizi elde etmenizi mümkün kılmaktadır.

Traffic Rider Apk İndir

Traffic Rider indirenler android cihazda çalıma sorunu yaratmadığını son derece hızlı ve profesyonel şekilde çalıştığını dile getirmektedir. Android işletimli cep telefonları ve tabletler bu oyunun görsel donanımını hissettirecek kadar büyük olduğunda daha çok keyif alınmaktadır.

Kendi gözlerinizle oynadığınız oyunda yukarıdan bakmak yerine bu kez şoför olarak baktığınızı bilmelisiniz. Dolayısıyla oyunun en ufak heyecanı dahi hissettirdiğini unutmamalısınız.

497 kez indirildi
Traffic Rider Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN