Traffic Racer apk indir

Traffic Racer apk indir

Traffic Racer apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu79.9 MB
ÜreticiSoner Kara
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (79.9 MB)Android için indirApk indir

Traffic Racer apk indir, Traffic Racer android mobil araba oyunu ile gerçek hayatta trafikte yapamadığınız her şeyi yapmanızı sağlayacak eşsiz bir oyundur. Gündeme geldiği andan itibaren çok konuşulan ve binlerce kişi tarafından sevilen bu oyun uygulaması binlerce kişinin telefonlarında yer almaktadır.

Trafikte serbest şekilde dilediğinizi yapabilmenize olanak sağlayan Traffic Racer aynı zamanda görev yerine getirmek isterseniz yapabileceğiniz bir oyundur. Uygulamada sürat yapma ya da makas atma gibi tehlikeli olan her şeyi tercih etme hakkınız bulunmaktadır. Dilediğiniz deneyimi elde edebilir, oyunun en iyileri arasına kendi adınızı yazdırabilirsiniz.

Traffic Racer Apk İndir

Traffic Racer apk indirmek için android işletimli cep telefonlarınızı ya da tabletlerinizi tercih edebilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletler bu uygulamayı çalıştırabilmek için biraz güçlü olmak durumundadır çünkü bu sayede kısa sürede süreklilik gösteren oyunlar oynanabilmektedir.

Android işletimli cihazlarda Traffic Racer apk indirip oynamak tamamıyla ücretsiz olduğu için dilediğiniz an istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Herhangi bir bedel ödemek durumunda kalmadan dilediğiniz an oyunda yerinizi alabilirsiniz.

Traffic Racer Tanıtım Videosu

591 kez indirildi
Traffic Racer apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN