TJK Tv Mobil indir

TJK Tv Mobil indir

TJK Tv Mobil indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiTJK
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()iOS için indir

TJK Mobil iphone indir, at yarışlarına karşı ilgisi olan ve bu sporu eksiksiz şekilde takip eden kişiler için hazırlanmış bir uygulamadır. TJK Mobil ios uygulamayı indirip kullanmaya başladığınız zaman çok daha verimli ve profesyonel şekilde kullanıldığını görebilmeniz mümkün olmaktadır çünkü kullanımı kolaydır. Hem özenle hazırlanmış hem de her yatan kullanıcının anlayabileceği basitlikte olan bu uygulama bu bakımdan oldukça faydalı kabul edilmektedir.

TJK Mobil ios İndir

TJK Mobil iphone uygulaması android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir uygulamadır. Cep telefonunuzun işletimi android ise bu durumda uygulamayı hemen indirebilir, sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Spor uygulamasını bulabilmek için mobil marketinize göz atmayı unutmamalısınız çünkü her mobil markette bulunmayabilir. Bulduktan sonra indir demeli ve arkasından aç diyerek uygulamanın içerisine girmelisiniz. Arkasından sistem hakkında bilgi edinmek ve uygulamayı daha yakından tanımak için kısa bir gezinti yapmanız yeterli olmaktadır.

TJK Mobil iphone Özellikler

TJK Mobil ios spor uygulaması, temel olarak at yarışını baz almaktadır. At yarışında takip ettiğiniz bir at ya da jokey varsa doğrudan takip edebilmenizi mümkün kılmaktadır. Bununla beraber kısa süre içerisinde tüm karşılaşmalardan, yarışlardan ve sonuçlardan haberdar olmak da bu uygulama ile çok daha kolaydır.

Puan tabloları, alınan sonuçlara göre atların durumları ve hazırladıysanız şans oyunlarındaki sonuçlar bu uygulama sayesinde anlık olarak tarafınıza kolayca haber verilmesini sağlamaktadır.

9038 kez indirildi

TJK Tv Mobil indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    Tekelspor mobıl ınmıyor

  2. Muratyigit dedi ki:

    Busiteyi nasil indirebilirim

TJK Tv Mobil indir İphone ios TJK Tv - indirZip için YORUM YAZIN