iTools indir

iTools indir

iTools indir
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16.7 MB
ÜreticiThinksky
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (16.7 MB)

iTools, iTunes’e alternatif olarak iOS işletim sistemi için üretilmiş bir programdır. Bu program iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod gibi birçok cihazda kullanılabilmektedir. iTunes alternatif programı olan iTools’un birçok işlevi mevcuttur. Bu işlevler arasında iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlardaki dosyaların hızlı ve kolay bir biçimde yönetilmesi yer almaktadır. Bunun dışında iTools kullanıcının iOS işletim sistemine sahip cihazları ile bilgisayar arasındaki senkronizasyonu da sağlamaktadır.

iTools ios Dosya Aktarım Programı

iTools sayesinde bilgisayar üzerinden iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod gibi cihazlara belge aktarımı gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda aradaki senkronizasyon sayesinde bu cihazlardan bilgisayara dosya aktarımı yapmak da mümkündür.

iTools Programının Özellikleri

Alternatif iTunes programı olan iTools bütün iOS işletim sistemi sürümleriyle desteklenebilmektedir. iTools ile ihtiyaç duyulan bütün programlar iOS cihazlarına indirilebilir. Bunun dışında iTools programında kişiselleştirme de gerçekleşmektedir. iTools fotoğraf görüntüleme açısından da birçok özellik içerir. Örneğin iPhone, iPad gibi cihazlardaki fotoğraflar varsayılan fotoğraf görüntüleme programında açılabilir ve bu programda fotoğraf üzerinde çeşitli işlemler yapılabilir. iTools programının sağladığı en büyük avantajlardan biri de iOS cihazındaki mesajları görüntüleyebilmektir. Bununla birlikte görüntülenen mesaja bilgisayar üzerinden geri dönüş yapılabilmektedir.

iTools İçin iTunes Şartı

iTools’u iOS cihazına yüklemek için gerekli tek şart cihazda iTunes programını da bulundurmaktır. Bu durumda iTools programını indirilmeye değer kılan kullanımının iTunes’e göre çok daha hızlı ve kolay olmasıdır.

https://www.itools4.com/

1420 kez indirildi
iTools indir - iTools Dosya Aktarma - indirZip için YORUM YAZIN