TinyUmbrella indir

TinyUmbrella indir

TinyUmbrella indir
LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.36Mb
ÜreticiThe Firmware Umbrella
İşletim Sistemiİos
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.36Mb)

TinyUmbrella indir, TinyUmbrella hem Windows hem de Mac kullanıcıları için tasarlanmış SHSH kaydı alma, modem bellenimi yükseltmeden İOS sistemini yükseltmeye yarayan bir programdır. Yani, isteyerek veya istemeyerek cihazınıza İOS yazılımının en son sürümünü yüklediğinizde daha önceden SHSH kaydı aldığınız güncelliğe geri dönmenizi sağlar. Aynı zamanda cihazınızı recovery moduna sokmak, iptal etmek gibi görevlerde de yardımcıdır.

TinyUmbrella Nasıl Kullanılır? İşlevleri Nelerdir?

Özellikle İphone kullanıcılarının en zorlandıkları şeylerden biri İOS’un sürekli olarak çıkarttığı güncellemelerdir. Bir güncellemeyi bir kez telefonunuza yüklediğinizde İOS bu güncellemenin eski versiyonlarına geri dönüş yapmayı yasaklar. TinyUmbrella ise kullanıcılarına bu geri dönüşü gerçekleştirme olanağı sunar. Bu işlemin gerçekleşebilmesi için, daha doğrusu her SHSH kaydı alma programının düzgün çalışabilmesi için cihazın jailbreakli olması gerekir. Eğer cihaz jailbreakli değilse büyük ihtimalle SHSH kaydı bulunmamaktadır.

TinyUmbrella uygulaması ile cihazı bilgisayara bağlayarak bilgisayarda yüklü olan İOS işletim sistemini görmek mümkündür. Burada kolayca ve ücretsiz olarak yapılacak işlemle cihazın SHSH kaydı bilgisayar üzerine kısa bir sürede kaydedilir. Cihazın daha önceki sürümlere dair SHSH kaydı alınıp alınmadığı (özellikle ikinci el cihazlar için) sorgulanmak isteniyorsa bu da TinyUmbrella uygulaması tarafından gerçekleştirilebilir. Cydia üzerinden bu kayıtlar alınıp bilgisayara indirilerek burada korunabilir. Uygulama içindeki kayıtlardan biri tercih edilerek, dilenilen İOS sürümü seçilerek cihazın mevcut sürümü yükseltilip düşürülebilir.

2799 kez indirildi
TinyUmbrella indir için YORUM YAZIN