Terraria Apk İndir

Terraria Apk İndir

Terraria Apk İndir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu49 MB
Üretici505 Games Srl
İşletim Sistemihttps://www.indirson.com/apk/terraria_v1_2_12785_indirSon.apk
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indiriOS için indirApk indir

Terraria apk, piksel art tarzında olan oyunları sevenler için doğru bir seçenektir. 2011 yılında ilk kez bilgisayarlar için çıkarılan oyun daha sonra geliştirilmiş ve her cihazda zahmetsiz şekilde oynanabilecek duruma gelmiştir. Hem grafikleri çok daha gerçekçi kılınmış hem de oyunun oynanış tarzı oldukça kapsamlı hale getirilmiştir. Binlerce kişinin favori listesinde yerini alan oyun uygulaması bugün genç yaşlı herkes tarafından oynanabilmektedir.

Terraria apk indirip oynamak yalnızca tek kişilik değil çoklu şekilde de mümkün olabilmektedir. Ayrıca 1250’den fazla silah ve zırh envanterine sahip olan oyunda 75’ten fazla canavar, 15 tane bölüm sonunda çıkan canavar ve çeşitli bölüm sürprizleri de yer almaktadır.

Terraria Apk İndir

Terraria apk android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uyumlu çalışmaktadır. Android işletim sistemine sahip cihazlarda takılma ya da donma yapmadan kolaylıkla oynanabilen oyun çok fazla yer kaplamadan kullanılabilmektedir.

Terraria indirmek tamamıyla ücretsiz olduğu için oyuna herhangi bir ücret yatırmak zorunda kalmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

368 kez indirildi
Terraria Apk İndir Android - indirZip için YORUM YAZIN