Tencent Gaming Buddy indir

Tencent Gaming Buddy indir

Tencent Gaming Buddy indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuTencent
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (Tencent)

Tencent Gaming Buddy indir, Mobil cihazları bilgisayarlara taşıyan PUBG PC indir emülatör uygulaması,  telefon ya da tablette zorlanılan uygulamaları, bilgisayarda rahatça kullanmanızı sağlar. Emülatör uygulaması olarak Tencent Gaming Buddy, Tencent şirketi tarafından geliştirilmiş ve piyasaya çıkarılmıştır. Emülatör, PUBG’yi bilgisayarınızda oynamanıza da imkan vermektedir. Üstelik bu aktarımda görüntü kalitesinden de bir şey kaybedilmemektedir. Tencent Gaming Buddy, Android cihazınızla Windows bilgisayarınız arasında bir bağ kurmanızı sağlamaktadır.

 

Tencent Gaming Buddy Özellikleri Nelerdir?

PUBG mobile oyununu, Tencent Gaming Buddy emülatörü sayesinde bilgisayarınızda klavye ve fareyi kullanarak oynayabilirsiniz. Mobil oyun aşamasında lag ve donma sorunları sıkça yaşanırken Tencent Gaming Buddy ile oyuna başladığınızda bu sorunların olmadığını fark edebilirsiniz. PUBG mobil güncellemelerinin emülatörle bilgisayarda oynadığınız zaman da aynı anda alabilirsiniz. Ücretsiz oyun keyfini Tencent Gaming Buddy emülatörle yaşayabilirsiniz. 500 binden fazla indirme sayısıyla oyun severler arasında popüler olan uygulamada Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. İngilizce kullanılan uygulamayı, bilgisayar, mobil oyun bilgisi olan herkes kullanabilir.

 

Tencent Gaming Buddy Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı internette birçok uygulama mağazası sitesinden indirmeniz mümkündür. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra belirli bir süre kurulum işlemini yapmanız gerekecektir. İndirme işlemi çok zor değildir ve herkes rahatlıkla yapabilir. İndirme, kurulum ya da oyun aşamasında Tencent Gaming Buddy uygulamasında sorun yaşarsanız; indirme işlemi yaptığınız siteden yardım alabilir; internetten sorun çözümlerine bakabilirsiniz.

 

2277 kez indirildi
Tencent Gaming Buddy PUBG PC indir - indirZip için YORUM YAZIN