Temple Run 2 indir

Temple Run 2 indir

Temple Run 2 indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Temple Run 2 indir, Boş zamanlarınızı geçirmek için keyifli bir oyuna ihtiyacınız olursa Temple Run 2 oyununu tercih edebilirsiniz. Bu oyunda özellikle maceraya doyacağınızdan, keyif ve heyecanla oyun oynayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok oynanan android oyunlardan biri kabul edilen Temple Run 2 bugün binlerce kişinin cep telefonunda yerini almaktadır. Bu oyunda istenildiği gibi sonuç alabilmek için oyunun kurallarını bilmek ve ona göre hareket etmek son derece önemlidir.

Temple Run 2 Android Mobil Oyunu

Temple Run 2 android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir oyun uygulamasıdır. Uygulamayı cep telefonunuza indirebilmek için yapmanız gereken tek şey mobil uygulama mağazanıza gitmek ve indir demektir. Bu sayede istediğiniz an istediğiniz şekilde oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunun inmesi ve açılması en geç 3 dakika kadar almaktadır. Açıldıktan sonra karakteri seçmek ve özelleştirmek gerekmektedir. Arkasından başla dedikten sonra oyun hızla başlamaktadır.

Temple Run 2 Oyunu Özellikler

Temple Run 2 oyunu temel olarak sonsuz koşu oyunu olarak bilinmektedir. Sonsuz koşu oyununda dikkat etmeniz gereken bazı engeller vardır ve hızınız artarak koştuğunuzda bu engellere takılmamak esas amacınızdır.

Bir hazine avcısı olan karakter birbirinden farklı ortamlara girerek unutulmuş hazineleri çıkarmayı istemektedir. Bunu yaparken arkasından gelen gorilden kurtulması ve hızla koşmayı sürdürmesi gerekmektedir. Aksi halde hem gorilin hem de yollardaki tuzakların hedefi olacaktır.

2425 kez indirildi
Temple Run 2 indir Android - indirZip için YORUM YAZIN