TapTap Apk indir

TapTap Apk indir

TapTap Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu17.00 MB
ÜreticiTapTap
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (17.00 MB)Android için indir

TapTap indir, Android mobil cihazlar için oyun indirme merkezi olarak hizmet vermektedir. TapTap apk Genetic Games tarafından geliştirilmiş olan başarılı bir platform oyunu olarak bilinmektedir. Hızlı, keyifli, güzel zaman geçirmenize yardımcı olacak bir uygulamaya ihtiyaç duyduğunuzda bu oyun uygulaması size yardımcı olacaktır. Sizi yormadan birkaç dakika içinde işlemleri tamamlamanızı, indirmenizi mümkün kılacaktır.

Platform oyunları çoğu zaman aksiyon dolu olmaz ancak zaman geçirmek adına binlerce kişi tarafından tercih edilmektedirler. TapTap bilhassa sınırsız bölüm avantajıyla platform oyunları arasında en popüler olanlardan biridir. Bununla beraber puan listesi gibi bir uygulamayla oyuncuların başarı durumunu da göz önüne çıkarmaktadır.

TapTap Özellikleri

Bir platform android oyun indirme uygulaması olan TapTap benzerlerinden pek çok yönle ayrılmaktadır. Özellikle arka plan çeşitliliği konusunda bu denli başarılı olması dikkat çekmektedir. Bununla beraber oyuncular tercih ettiklerinde müzik listesinden istedikleri müziği dinleme avantajına sahiptirler.

Taptap apk Sonsürüm, Son derece kapsamlı bir oyun olan TapTap android özellikle her yaştan kullanıcıya hitap etmesi bakımından büyük önem taşımaktadır. Android cihaza sahip olan her yaştan kullanıcı birkaç dakika içinde oyunu anlayıp keyif almaya başlayabilecektir.

1828 kez indirildi
TapTap Oyun indirme (Apk) Türkçe indir - indirZip için YORUM YAZIN