Survive Apk indir

Survive Apk indir

Survive Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (45.9 MB)Apk indir

Survive apk indir, Android mobil macera oyun severler için yeni bir serüven başlıyor. Survive oyunu hayatta kalma oyunlarını tercih edenlerin ilk seçenekleri arasındadır. Son dönemlerde özellikle artış gösteren hayatta kalma oyunları büyük küçük herkesin ilgisini çekmektedir. Hem kalitesi ile kendini ispatlamış hem de bir o kadar ses getirmiş olan Survive bu alanda en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Macera oyunlarında kendinizi ispat etmek için Survive indirebilir, dilediğiniz gibi oynayıp hayatta kalma oyunlarında başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Sürükleyici bir simülasyon oyunu olan oyun uygulaması kısa sürede bağımlılık yapacak türdendir.

Survive Apk İndir

Survive apk indirmek istenildiği zaman android işletimli cihazın uygulama marketine gidilmelidir. Uygulama markette ismi aratıp bulmak ve indirmek en fazla 3 dakika sürmektedir. Sonrasında açarak oyuna dâhil olmak ve mücadeleye başlamak mümkündür.

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirip kullanabileceğiniz Survive oynanışı kolay oyunlardandır. Basit şekilde anlayıp birkaç dakikada rahatlıkla çözebileceğiniz oyun arayüzü sadedir. Sade tasarlanmış, basit şekilde kurgulanmıştır. Kaliteli, profesyonel ve bir o kadar da eğlenceli içeriğe sahip olan uygulama kolay anlaşılırlığı sayesinde herkese hitap etmektedir.

35 kez indirildi
Survive Apk indir için YORUM YAZIN