Subway Surfers Apk indir

Subway Surfers Apk indir

Subway Surfers Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu77.7 MB
ÜreticiKiloo
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (77.7 MB)Android için indiriOS için indirApk indir

Subway Surfers apk, Polis veya bekçiye yakalanmadan engelleri aşarak hem altın toplayıp hemde kaçarak hedefe varmaya çalışıyorsunuz. Subway Surfers 2013 yılında piyasaya çıkmış popüler mobil video oyunlarındandır. Android Spor ve aksiyon türlerinde çok sevilen bir oyun olmayı başarmış Subway Surfers, çeşitli platformlarda mobil cihazlarda oynanabilir. Subway Surfers tek oyunculu bir oyundur. Bu nedenle de online ve çok oyunculu olarak oynanamaz. Subway Surfers apk oynamak için internet kullanmanız da gerekmez. Oyunu büyük küçük herkes rahatlıkla oynayabilir. Hiç video oyun oynamamış biri bile oyunu rahatlıkla çözebilir çünkü hareketler azdır ve oyun düz ilerlemektedir. Türkçe dil desteği olmasa da oyunu çözebilmeniz oldukça kolay olacaktır.

 

Subway Surfers Nasıl İndirilir?

Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarda uygulama marketine girerek arama bölümüne Subway Surfers yazmanız oyunu bulmanız için yeterli olacaktır. Oyun sayfasına geldiğinizde indir butonuna basmanız indirme işlemini başlatacaktır. Oyun oynarken internet gerekmese de indirmek için aktif internet bağlantınız olması gerekmektedir. İndirme işlemi birkaç saniye içinde tamamlanmış olacaktır. Uygulama sembolüne dokunarak oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Subway Surfers Apk Nasıl Oynanır?

Oyundaki sabit karakter engellerle ve ödüller donatılmış yol üzerinde sürekli koşarak ilerlemektedir. Yön tuşları kullanarak karakteri kontrol etmeniz gerekecektir. Subway Surfers Oyunu yukarı tuşu ile zıplama, aşağı tuşu ile eğilme hareketini yapabilirsiniz. Sağ ve sol yön tuşlarıyla şerit değiştirmeniz gerekebilir. Oyunda 3 can hakkı mevcuttur ve engellere takıldığınız zaman can haklarınız kaybolur. Oyunu oynamaya play tuşuna basarak başlayabilirsiniz.

 

727 kez indirildi
Subway Surfers Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN