Stick War: Legacy indir

Stick War: Legacy indir

Stick War: Legacy indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu49.00 MB
ÜreticiMax Games Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (49.00 MB)Android için indiriOS için indir

Stick War: Legacy indir, Çöp adam savaş oyunu olarak karşımıza çıkan iddalı popüler bir çöp adam mobil android şavaş oyunudur. Oyun ulusun halkından biri olarak Stick War: Legacy oyununda yapmanız gereken tek şey ulusunuzu korumaktır. Çöp adam oyunlarını sevenler için ideal bir oyun kurgusuna sahip olan Stick War: Legacy, başarılı bir uygulamadır. Çöp adamların yalnız mücadele ettiği oyunların aksine bu oyunda ordu kurma amacı bulunmaktadır. Dolayısıyla oyunda yalnız mücadele eden bir çöp adam yerine kalabalık şekilde mücadele eden bir ordudan bahsedebilmek mümkündür.

Stick War: Legacy İndir

Stick War: Legacy, çöp adam oyununu cihazınıza indirebilmek isterseniz bunun için Google play store mağazanıza gidebilirsiniz. Uygulama mağazanıza oyunun ismini girdikten sonra indir kısmı çıkacaktır. İndir dedikten hemen sonra aç diyerek oyuna giriş yapabilmeniz mümkündür.

Her strateji oyununda olduğu gibi Stick War: Legacy oyunu da eğitimle başlamaktadır. Sonrasında sizi yalnız bırakarak kendi stratejinizi geliştirmeniz istenmektedir.

Stick War: Legacy Özellikler

Stick War: Legacy oyununda, kendi kurduğunuz ordunuzu ulusunuzu korumak için hazırlıyorsunuz. Bilgi ve barış üzerine kurulu bir ulusa sahipsiniz ve düşman saldırıları altında kaldığınız için bu saldırıları geri püskürtmeye gayret ediyorsunuz. Oyunda saldıran taraf değil de savunan taraf olduğunuz için bu noktada strateji geliştirmeniz beklenmektedir. Sizi temsil eden heykeli devirmeye çalışan düşmanla mücadele ederek bu heykeli koruma altına almanız ve olabildiğince cesur şekilde mücadele etmeniz gerekir. Bu sayede en iyi savaşan oyuncu olabilirsiniz.

 

Stick War: Legacy Tanıtım Videosu

2845 kez indirildi

Stick War: Legacy indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. kazım dedi ki:

    bu site cok kötu indirilmiyor pc ye .

Stick War: Legacy indir Android - indirZip için YORUM YAZIN