Sniper 3D Assassin Apk indir

Sniper 3D Assassin Apk indir

Sniper 3D Assassin Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.49 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.49 MB)Android için indir

Sniper 3D Assassin apk indir, Sniper 3D Assassin tercih edilebilecek en iyi keskin nişancı android mobil oyunlarından bir tanesidir. Keskin nişancı oyunu özellikle Sniper oyunları herkes tarafından bilinmekte, türleri hakkında birçok olumlu geri bildirim yapılmaktadır. Oyunun çeşitlerinden biri olan Sniper 3D Assassin hem gerçeklik donanımı hem de grafiksel içeriği ile gören herkesi hayran bırakmaktadır. Keskin nişancı oyunlarında yer almayı seviyorsanız kaliteli bir içerik sunan oyun uygulamasına muhakkak göz gezdirmelisiniz.

Sniper 3D Assassin, kız arkadaşının kaçırıldığını haber alan ve sonrasında paralı askerlik yapmaya karar veren karakteri içermektedir. Genel temasının yanında keskin nişancılık görevlerinin de ilgi çekici olduğu oyunda siz de en iyi performansınızı ortaya koymalısınız.

Sniper 3D Assassin İndir

Sniper indirmek istediğiniz zaman cihazınızın android olması yeterlidir. Android işletim sistemine sahip cep telefonları da tabletler de oyun için idealdir. Özellikle tabletlerin oynamak için çok daha uygun olduğunu söylemek mümkündür.

Birkaç dakika içerisinde indirebileceğiniz Sniper 3D Assassin cihazda biraz geniş alan kaplamaktadır. Gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra oyun uygulamasını zahmetsizce indirebilmeniz mümkündür.

490 kez indirildi
Sniper 3D Assassin Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN